SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 Joyell s.r.o. v konkurze

  • IČO50811282
  • DIČ2120479779
  • IČ DPHSK2120479779
  • NACE6220

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bojnice, SK. Pôsobí v odvetví 6220, 23 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2026 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2026
-4 522 €
Čistý zisk · 2026
-4 421 €
Aktíva spolu
124k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
23
Σ 907k €
Kredit
F· 0/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 392 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 73k 146k 221k 2025 2026
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2026 -4 522 € -4 421 € 124k € RUZ závierka
2025 201k € -97k € -108k € 144k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20262025
Tržby201 tis. €
EBITDA-5 tis. €-97 tis. €
EBITDA marža-48.2 %
Čistý zisk-4 tis. €-108 tis. €
Aktíva spolu124 tis. €144 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľuboš Babarík
Od 2022-05-17
Konateľ
Ing. Ľuboš Babarík
Od 2017-03-30
Konateľ
Ing. Ľuboš Babarík
Od 2017-03-30
Do 2023-03-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ľuboš Babarík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-03-30 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľuboš Babarík
od 2023-04-13
Ľuboš Babarík
od 2022-03-14 · do 2023-04-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Joyell s.r.o. v konkurzeRPO
Sídlo
Podskalné 1867/21
Vznik
2017-03-30 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50811282RPO
DIČ
2120479779FS
IČ DPH
SK2120479779 · aktívneFS
NACE
6220
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bojnice
Krajina
SK
IBAN
SK9509000000005152393950FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
23 zmlúv 907k € celková hodnota 2025-11-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-03-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prievidza Dohoda §19b Vyrovnávací príspevok - ŠR 205k €
2024-05-10 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prievidza Dohoda §19b Vyrovnávací príspevok - NP 160k €
2025-04-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prievidza Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP 123k €
2025-05-13 Mesto Lipany Kúpna zmluva 118k €
2022-03-31 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prievidza Dohoda §53g - Kompenzačné príspevky integračnému podniku NP 91k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Joyell s.r.o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50811282/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50811282/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50811282",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →