SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Electronic components manufacturing, s.r.o.
- IČO50808303
- DIČ2120486731
- IČ DPHSK2120486731
- NACE7311 · Reklamné agentúry
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Liptovský Hrádok, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 1 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
82k €
↘ -21.6% YoY
EBITDA · 2025
37k €
Čistý zisk · 2025
-36k €
Aktíva spolu
185k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
EU projekty
1
Σ 333k €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82k € | 37k € | -36k € | 185k € | RUZ závierka |
| 2024 | 105k € | 62k € | -15k € | 254k € | RUZ závierka |
| 2023 | 108k € | 75k € | -543 € | 327k € | RUZ závierka |
| 2022 | 67k € | 26k € | 2 669 € | 431k € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -1 380 € | -1 646 € | 3 275 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 82 tis. € | 105 tis. € | 108 tis. € | 67 tis. € | — | — |
| EBITDA | 37 tis. € | 62 tis. € | 75 tis. € | 26 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € |
| EBITDA marža | 44.9 % | 59.1 % | 69.7 % | 38.5 % | — | — |
| Čistý zisk | -36 tis. € | -15 tis. € | -543 € | 3 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 185 tis. € | 254 tis. € | 327 tis. € | 431 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Hano, PhD.
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Hano, PhD.
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Hano, PhD.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Hano, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-08-17 | 2022-05-16 |
| Ing. Vladimír Hano, PhD. | Konateľ | 2018-06-05 | 2025-03-17 |
| Mgr. Vladimír Miškovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-07-25 | 2018-08-16 |
| Mgr. Vladimír Miškovský | Konateľ | 2017-06-29 | 2018-06-05 |
| Mgr. Vladimír Miškovský | Konateľ | 2017-06-29 | 2018-08-16 |
| Kristína Šárközyová | Konateľ | 2017-04-07 | 2017-06-29 |
| Kristína Šárközyová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-04-07 | 2017-07-24 |
| Kristína Šárközyová | Konateľ | 2017-04-07 | 2017-07-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Hano
Vladimír Hano
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Electronic components manufacturing, s.r.o.RPO
Sídlo
Pálenica 53/79
Vznik
2017-04-07 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50808303RPO
DIČ
2120486731FS
IČ DPH
SK2120486731 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Hrádok
Krajina
SK
IBAN
SK0711110000001512931006FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-10-22 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. VaI/DP/2016/3.1.1-03/L828 | 200k € |
| 2022-11-14 | Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky | ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA na hnuteľné veci č. VaI/DP/2016/3.1.1-03/L828/ZZ/1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Electronic components manufacturing, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50808303/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50808303/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50808303", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →