🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · SK
Timox s.r.o.
IČO50803336DIČ2120485235NACE4100EST.2017 · 9r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 25/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 322 firiem zdieľa adresu
BonitaE · 25/100
E
25/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2019
6.24mil. €
↗ +1612.8% YoY
EBITDA · 2019
317 €
Čistý zisk · 2019
250 €
Aktíva spolu
1.65mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 25/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
535k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
322 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
25 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Timox s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 6.24 mil. € | 317 € | 250 € | 1.65 mil. € | RUZ závierka |
| 2018 | 364k € | 389 € | 307 € | 8 987 € | RUZ závierka |
| 2017 | 442k € | 4 702 € | 3 598 € | 57k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|
| Tržby | 6.24 M € | 364 tis. € | 442 tis. € |
| EBITDA | 317 € | 389 € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | 0 % | 0.1 % | 1.1 % |
| Čistý zisk | 250 € | 307 € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.65 M € | 9 tis. € | 57 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lidia Marinova Borisova
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Maria Zlatkova Markova
LM
Konateľ
Lidia Marinova Borisova
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Maria Zlatkova Markova | Konateľ | 2018-09-03 | — |
| Jaroslav Baše | Konateľ | 2017-10-26 | 2018-09-03 |
| Jaroslav Baše | Konateľ | 2017-10-26 | 2018-10-18 |
| Ľuboš Seman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-06-09 | 2018-10-18 |
| Ľuboš Seman | Konateľ | 2017-04-22 | 2017-10-26 |
| Ľuboš Seman | Konateľ | 2017-04-22 | 2017-11-15 |
| Pavol Tomko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-03-22 | 2017-06-08 |
| Pavol Tomko | Konateľ | 2017-03-22 | 2017-06-08 |
| Pavol Tomko | Konateľ | 2017-03-22 | 2017-04-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2025-12-18
MESTSKÝ SÚD BRATISLAVA III
OZNAMUJE,
že v právnej veci zrušenia Timox s.r.o., so sídlom Grösslingova 4, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 50 803 336, zapísanej v obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III vo vložke Sro 121039/B vedenej pod spisovou značkou B1-36CbR/204/2019, zverejňuje oznámenie o predpoklade úpadku spoločnosti v zmysle ustanovenia § 309g Civilného mimosporového poriadku.
Ak v lehote do šiestich mesiacov od zverejnenia tohto oznámenia v Obchodnom vestní
bankruptcy
2025-01-20
Oznámenie o zrušení spoločnosti
Mestský súd Bratislava III podľa § 309e Civilného mimosporového poriadku oznamuje, že uznesením Mestský súd Bratislava III č. k. B1-36CbR/204/2019-10 zo dňa 20.01.2025 zrušil obchodnú spoločnosť Timox s.r.o., Grösslingova 4, 811 09 Bratislava, IČO: 50 803 336. Uznesenie nadobudlo právoplatnosť dňa 24.03.2025.
bankruptcy
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Timox s.r.o.RPO
Sídlo
Grösslingova 4
Vznik
2017-03-22 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50803336RPO
DIČ
2120485235FS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50803336/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50803336/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50803336", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.