SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Proxima servis s.r.o.

  • IČO50709739
  • DIČ2120470165
  • IČ DPHSK2120470165
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 98/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 442k € Zisk 147k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
442k €
↗ +46.0% YoY
EBITDA · 2024
234k €
Čistý zisk · 2024
147k €
Aktíva spolu
3.12mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 9 744 €
Kredit
A+· 98/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 33 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
98 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 161k 321k 487k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 442k € 234k € 147k € 3.12 mil. € RUZ závierka
2023 303k € 26k € -28k € 3 mil. € RUZ závierka
2022 179k € -24k € -71k € 3.1 mil. € RUZ závierka
2021 203k € 105k € 51k € 2.2 mil. € RUZ závierka
2020 173k € 1 850 € -24k € 1.86 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby442 tis. €303 tis. €179 tis. €203 tis. €173 tis. €199 tis. €
EBITDA234 tis. €26 tis. €-24 tis. €105 tis. €2 tis. €74 tis. €
EBITDA marža52.8 %8.6 %-13.4 %51.5 %1.1 %37.3 %
Čistý zisk147 tis. €-28 tis. €-71 tis. €51 tis. €-24 tis. €44 tis. €
Aktíva spolu3.12 M €3.00 M €3.10 M €2.20 M €1.86 M €896 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IT
Konateľ
Ing. Tomáš Ščurka
Od 2023-06-09
IO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ondrej Ščurka
Od 2022-10-12
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ondrej Ščurka, MSc
Od 2022-10-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Jozef Ščurka Konateľ 2017-07-03
Ing. Ondrej Ščurka Konateľ 2017-02-15
Ondrej Ščurka, MSc Konateľ 2017-02-15
Ing. Ondrej Ščurka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-02-15 2022-10-11
Ondrej Ščurka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-02-15 2022-10-11
Ondrej Ščurka Konateľ 2017-02-15 2022-10-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ondrej Ščurka
od 2023-01-23
Ondrej Ščurka
od 2017-05-15
Ondrej Ščurka
od 2017-05-15 · do 2023-01-23
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Proxima servis s.r.o.RPO
Sídlo
Mostná 29
Vznik
2017-02-15 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50709739RPO
DIČ
2120470165FS
IČ DPH
SK2120470165 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK7111000000002946049664FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 9 744 € celková hodnota 2022-09-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-09-07 Mesto Nitra Darovacia zmluva 9 744 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Proxima servis s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50709739/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50709739/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50709739",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →