SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Green mark sk s.r.o.
- IČO50708970
- DIČ2120434701
- IČ DPHSK2120434701
- NACE5630 · Služby pohostinstiev
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Košice - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Služby pohostinstiev, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.24 mil. €
Zisk 34k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.24mil. €
↗ +5.9% YoY
EBITDA · 2024
69k €
Čistý zisk · 2024
34k €
Aktíva spolu
190k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
37 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.24 mil. € | 69k € | 34k € | 190k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.12 mil. € | 100k € | 56k € | 188k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.75 mil. € | 103k € | 56k € | 209k € | RUZ závierka |
| 2021 | 781k € | 64k € | 35k € | 285k € | RUZ závierka |
| 2020 | 696k € | 93k € | 58k € | 383k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.24 M € | 2.12 M € | 1.75 M € | 781 tis. € | 696 tis. € | 1.10 M € |
| EBITDA | 69 tis. € | 100 tis. € | 103 tis. € | 64 tis. € | 93 tis. € | 146 tis. € |
| EBITDA marža | 3.1 % | 4.7 % | 5.9 % | 8.2 % | 13.3 % | 13.3 % |
| Čistý zisk | 34 tis. € | 56 tis. € | 56 tis. € | 35 tis. € | 58 tis. € | 92 tis. € |
| Aktíva spolu | 190 tis. € | 188 tis. € | 209 tis. € | 285 tis. € | 383 tis. € | 287 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Chmelnický
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľudovít Hreha
ĽM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľuboš Murin
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ľudovít Hreha | Konateľ | 2017-02-14 | — |
| Ľuboš Murin | Konateľ | 2017-02-14 | — |
| Peter Chmelnický | Konateľ | 2017-02-14 | — |
| Peter Chmelnický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2026-04-09 |
| Ing. Ľudovít Hreha | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-11-01 | 2023-01-20 |
| Ing. Ľudovít Hreha | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-02-14 | 2019-10-31 |
| Karolína Kollárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-02-14 | 2019-10-31 |
| Ľuboš Murin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-02-14 | 2022-05-19 |
| Peter Chmelnický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-02-14 | 2022-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Green mark sk s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 85
Vznik
2017-02-14 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50708970RPO
DIČ
2120434701FS
IČ DPH
SK2120434701 · aktívneFS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2811110000001517652006FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-05-11 | Hotelová akadémia, Južná trieda 10, Košice | Zmluva o realizácii praktického vyučovania | 0 € |
| 2020-06-10 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
| 2020-04-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Green mark sk s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50708970/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50708970/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50708970", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →