SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 Pien Technology s. r. o. v konkurze v konkurze

  • IČO50639293
  • DIČ2120411689
  • NACE2226

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Šamorín, SK. Pôsobí v odvetví 2226.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) 3 850 €
Dlh zdravotnej poisťovne 5 676 €
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 72
Financie / 03

Účtovné závierky.

Aktuálne 2026-05-11
Register RUZ

Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.

Otvoriť v registri RUZ →

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ingmar Pien
Od 2020-07-03
IP
Konateľ
Ingmar Pien
Od 2019-05-21
UW
Konateľ
Ulrich Wellhäuser
Od 2017-01-03
Do 2019-07-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ulrich Wellhäuser Konateľ 2017-01-03 2019-05-21
Ulrich Wellhäuser Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-01-03 2019-07-29

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Pien Technology s. r. o. v konkurzeRPO
Sídlo
Senecká 27
Vznik
2017-01-03 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50639293RPO
DIČ
2120411689FS
NACE
2226
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Šamorín
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Pien Technology s. r. o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2023-08-16
Okresný súd Trnava v právnej vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Pien Technology s.r.o., IČO: 50 639 293, so sídlom Senecká 27, 931 01 Šamorín, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 39020/T správcom ktorého je: JUDr. Erik Bilský, so sídlom kancelárie Pekárska 11, 917 01 Trnava, značka správcu: S1477, o návrhu správcu zo dňa 10.08.2023, takto
bankruptcy
2022-09-23
Okresný súd Trnava v právnej vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Pien Technology s.r.o., IČO: 50 639 293, so sídlom Senecká 27, 931 01 Šamorín, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 39020/T, správcom ktorého je: JUDr. Kvetoslava Živčáková, so sídlom kancelárie: Bratislavská 61/68, 931 01 Šamorín, značka správcu: 1447, o výmene správcu, takto
bankruptcy
2022-06-03
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: B2B AUTO s.r.o., IČO: 46 296 689, so sídlom Kopčianska 82/1, 851 01 Bratislava, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Pien Technology s.r.o., IČO: 50 639 293, so sídlom Senecká 27, 931 01 Šamorín, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 39020/T, predbežným správcom ktorého je: JUDr. Kvetoslava Živčáková, so sídlom kancelárie: Bratislavská 61/68, 931 01 Šamorín, značka správcu: 1447, o odme
bankruptcy
2022-05-19
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: B2B AUTO s.r.o., IČO: 46 296 689, so sídlom Kopčianska 82/1, 851 01 Bratislava, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Pien Technology s.r.o., IČO: 50 639 293, so sídlom Senecká 27, 931 01 Šamorín, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 39020/T, predbežným správcom ktorého je: JUDr. Kvetoslava Živčáková, so sídlom kancelárie: Bratislavská 61/68, 931 01 Šamorín, značka správcu: 1447, o návr
bankruptcy
2022-05-04
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: B2B AUTO s.r.o., IČO: 46 296 689, so sídlom Kopčianska 82/1, 851 01 Bratislava, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Pien Technology s.r.o., IČO: 50 639 293, so sídlom Senecká 27, 931 01 Šamorín, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 39020/T, predbežným správcom ktorého je: JUDr. Kvetoslava Živčáková, so sídlom kancelárie: Bratislavská 61/68, 931 01 Šamorín, značka správcu: 1447, o náv
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50639293/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50639293/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50639293",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →