SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 W-matic, s.r.o.

  • IČO50505904
  • DIČ2120347383
  • IČ DPHSK2120347383
  • NACE9200 · Činnosti herní

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Činnosti herní.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 6.39 mil. € Zisk 1.09 mil. €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6.39mil. €
↘ -21.0% YoY
EBITDA · 2025
1.46mil. €
Čistý zisk · 2025
1.09mil. €
Aktíva spolu
6.74mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 17 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6.39 mil. € 1.46 mil. € 1.09 mil. € 6.74 mil. € RUZ závierka
2024 8.09 mil. € 2.24 mil. € 1.72 mil. € 6.26 mil. € RUZ závierka
2023 8.04 mil. € 2.42 mil. € 1.87 mil. € 5.27 mil. € RUZ závierka
2022 8.02 mil. € 2.77 mil. € 2.15 mil. € 4.51 mil. € RUZ závierka
2021 3.43 mil. € 1.06 mil. € 819k € 3.78 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6.39 M €8.09 M €8.04 M €8.02 M €3.43 M €3.16 M €
EBITDA1.46 M €2.24 M €2.42 M €2.77 M €1.06 M €390 tis. €
EBITDA marža22.8 %27.7 %30.1 %34.6 %30.9 %12.4 %
Čistý zisk1.09 M €1.72 M €1.87 M €2.15 M €819 tis. €318 tis. €
Aktíva spolu6.74 M €6.26 M €5.27 M €4.51 M €3.78 M €4.27 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alexander Chmel
Od 2022-05-26
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Kamil Chudý
Od 2022-05-26
RA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Richard Albert
Od 2022-05-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Pavol Chmel Člen dozorného orgánu 2021-05-27
Ing. Jozef Chudý Člen dozorného orgánu 2017-10-04
Štefan Albert Člen dozorného orgánu 2017-10-04
Ing. Alexander Chmel Konateľ 2016-09-15
Ing. Kamil Chudý Konateľ 2016-09-15
Ing. Kamil Chudý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-02-22 2022-05-25
JUDr. Jana Chmelová Člen dozorného orgánu 2017-10-04 2021-06-03
JUDr. Jana Chmelová Člen dozorného orgánu 2017-10-04 2021-05-27
JUDr. Jana Chmeľová Člen dozorného orgánu 2017-10-04 2019-08-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
W-matic, s.r.o.RPO
Sídlo
Murgašova 90/5
Vznik
2016-09-15 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50505904RPO
DIČ
2120347383FS
IČ DPH
SK2120347383 · aktívneFS
NACE
9200 · Činnosti herní
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad DOHODA o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B 0 €
2020-06-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad DOHODA o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
W-matic, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50505904/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50505904/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50505904",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →