SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KM OIL, s.r.o.

  • IČO50407104
  • DIČ2120317738
  • IČ DPHSK2120317738
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 327k € Zisk 6 197 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
327k €
↗ +15.5% YoY
EBITDA · 2025
18k €
Čistý zisk · 2025
6 197 €
Aktíva spolu
102k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 13 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 119k 237k 360k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 327k € 18k € 6 197 € 102k € RUZ závierka
2024 283k € 28k € 20k € 63k € RUZ závierka
2023 258k € 21k € 15k € 49k € RUZ závierka
2022 224k € 34k € 26k € 64k € RUZ závierka
2021 219k € 12k € 8 684 € 65k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby327 tis. €283 tis. €258 tis. €224 tis. €219 tis. €215 tis. €
EBITDA18 tis. €28 tis. €21 tis. €34 tis. €12 tis. €20 tis. €
EBITDA marža5.6 %9.9 %8.1 %15.2 %5.7 %9.4 %
Čistý zisk6 tis. €20 tis. €15 tis. €26 tis. €9 tis. €15 tis. €
Aktíva spolu102 tis. €63 tis. €49 tis. €64 tis. €65 tis. €92 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. László Gyurovszky
Od 2022-02-17
ZG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zoltán Gyurovszky
Od 2021-03-31
ES
Konateľ
Eva Sznovická
Od 2019-03-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Zoltán Gyurovszky Konateľ 2019-03-06
Robert Ollé Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-03-31 2022-07-12
Zoltán Gyurovszky Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-12-14 2021-03-30
Eva Mériová Konateľ 2019-03-06 2022-11-24
Eva Mériová Konateľ 2019-03-06 2022-07-12
Robert Ollé Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-07-05 2021-03-30
Robert Ollé Konateľ 2016-07-05 2019-10-07
Robert Ollé Konateľ 2016-07-05 2019-09-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Robert Ollé
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KM OIL, s.r.o.RPO
Sídlo
Galantská cesta 397/10
Vznik
2016-07-05 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50407104RPO
DIČ
2120317738FS
IČ DPH
SK2120317738 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK1702000000003725966551FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KM OIL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50407104/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50407104/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50407104",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →