SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 EMINVEST s.r.o.

  • IČO50391976
  • DIČ2120305022
  • IČ DPHSK2120305022
  • NACE6832 · Správa nehnuteľností

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
6 240 €
↘ -63.6% YoY
EBITDA · 2024
4 217 €
Čistý zisk · 2024
5 972 €
Aktíva spolu
432k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 150k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 6k 12k 19k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 6 240 € 4 217 € 5 972 € 432k € RUZ závierka
2023 17k € -25k € -28k € 524k € RUZ závierka
2022 14k € 12k € 11k € 565k € RUZ závierka
2021 6 620 € 9 623 € 8 057 € 561k € RUZ závierka
2020 5 820 € -82k € -82k € 556k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby6 tis. €17 tis. €14 tis. €7 tis. €6 tis. €3 tis. €
EBITDA4 tis. €-25 tis. €12 tis. €10 tis. €-82 tis. €148 tis. €
EBITDA marža67.6 %-143.4 %87.9 %145.4 %-1410.7 %5417.5 %
Čistý zisk6 tis. €-28 tis. €11 tis. €8 tis. €-82 tis. €113 tis. €
Aktíva spolu432 tis. €524 tis. €565 tis. €561 tis. €556 tis. €886 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eduard Hrnko
Od 2022-09-22
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Klenčák
Od 2022-09-22
EH
Konateľ
Eduard Hrnko
Od 2016-06-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Milan Klenčák Konateľ 2016-06-28
Eduard Hrnko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-06-28 2022-09-21
Milan Klenčák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-06-28 2022-09-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Milan Klenčák
od 2020-01-15
Eduard Hrnko
od 2017-10-26
Milan Klenčák
od 2017-10-26 · do 2020-01-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EMINVEST s.r.o.RPO
Sídlo
M. R. Štefánika 890/34
Vznik
2016-06-28 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50391976RPO
DIČ
2120305022FS
IČ DPH
SK2120305022 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK2175000000004029954199FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 150k € celková hodnota 2025-12-03 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-03 Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Kúpna zmluva 150k €
2020-10-23 Slovenská republika - Okresný úrad Žilina Kúpna zmluva č. 35/2020 19k €
2017-09-12 Železnice Slovenskej republiky Kúpna zmluva 1 007 €
2017-07-14 Železnice Slovenskej republiky KÚPNA ZMLUVA 1 007 €
2025-12-03 Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Zmluva o zriadení vecného bremena 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EMINVEST s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50391976/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50391976/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50391976",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →