SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PREVÁDZKOVANIE s.r.o.
- IČO50382713
- DIČ2120301799
- NACE5510 · Hotelové ubytovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Opatovce nad Nitrou, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 84/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
13k €
Zisk -37k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
13k €
↘ -58.7% YoY
EBITDA · 2025
-20k €
Čistý zisk · 2025
-37k €
Aktíva spolu
169k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
4
Σ 690 €
Kredit
A· 84/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
84 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13k € | -20k € | -37k € | 169k € | RUZ závierka |
| 2024 | 32k € | 6 661 € | -11k € | 171k € | RUZ závierka |
| 2023 | 38k € | 8 121 € | -8 557 € | 177k € | RUZ závierka |
| 2022 | 19k € | -2 429 € | -19k € | 200k € | RUZ závierka |
| 2021 | 63k € | 22k € | 4 390 € | 209k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 13 tis. € | 32 tis. € | 38 tis. € | 19 tis. € | 63 tis. € | 98 tis. € |
| EBITDA | -20 tis. € | 7 tis. € | 8 tis. € | -2 tis. € | 22 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | -154.9 % | 21.1 % | 21.2 % | -12.8 % | 35.4 % | 6.2 % |
| Čistý zisk | -37 tis. € | -11 tis. € | -9 tis. € | -19 tis. € | 4 tis. € | -13 tis. € |
| Aktíva spolu | 169 tis. € | 171 tis. € | 177 tis. € | 200 tis. € | 209 tis. € | 211 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radovan Petreje
RP
Konateľ
Radovan Petreje
RP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radovan Petreje
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
PREVÁDZKOVANIE s.r.o.RPO
Sídlo
Opatovce nad Nitrou 618
Vznik
2016-06-21 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50382713RPO
DIČ
2120301799FS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Opatovce nad Nitrou
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-12-22 | Súkromná základná umelecká škola Diamonds | Dodatok k nájomnej zmluve | 390 € |
| 2025-01-08 | Súkromná základná umelecká škola Diamonds | Dodatok k nájomnej zmluve | 300 € |
| 2022-10-12 | Ministerstvo dopravy a výstavby SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
| 2022-09-12 | Ministerstvo dopravy a výstavby SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PREVÁDZKOVANIE s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50382713/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50382713/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50382713", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →