SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PM - mont Slovakia s. r. o.
- IČO50159933
- DIČ2120200786
- IČ DPHSK2120200786
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Liptovská Osada, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.89 mil. €
Zisk 74k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.89mil. €
↗ +36.5% YoY
EBITDA · 2024
106k €
Čistý zisk · 2024
74k €
Aktíva spolu
349k €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.89 mil. € | 106k € | 74k € | 349k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.38 mil. € | 92k € | 57k € | 256k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.04 mil. € | 64k € | 28k € | 213k € | RUZ závierka |
| 2021 | 806k € | -20k € | -55k € | 198k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.36 mil. € | 79k € | 32k € | 238k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.89 M € | 1.38 M € | 1.04 M € | 806 tis. € | 1.36 M € | 293 tis. € |
| EBITDA | 106 tis. € | 92 tis. € | 64 tis. € | -20 tis. € | 79 tis. € | -9 tis. € |
| EBITDA marža | 5.6 % | 6.6 % | 6.2 % | -2.5 % | 5.8 % | -3.1 % |
| Čistý zisk | 74 tis. € | 57 tis. € | 28 tis. € | -55 tis. € | 32 tis. € | -40 tis. € |
| Aktíva spolu | 349 tis. € | 256 tis. € | 213 tis. € | 198 tis. € | 238 tis. € | 141 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Koštial
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Suchý
MK
Konateľ
Martin Koštial
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Patrik Suchý | Konateľ | 2016-02-10 | — |
| Patrik Suchý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-08-08 | 2022-08-19 |
| Martin Koštial | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-02-10 | 2022-08-19 |
| Patrik Suchý | Konateľ | 2016-02-10 | 2020-08-07 |
| Patrik Suchý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-02-10 | 2020-08-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PM - mont Slovakia s. r. o.RPO
Sídlo
Liptovská Osada 408
Vznik
2016-02-10 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50159933RPO
DIČ
2120200786FS
IČ DPH
SK2120200786 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovská Osada
Krajina
SK
IBAN
SK9611000000002947018923FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-05-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok | Opatrenie 1 a 3 rok 2021 február a ďalšie mesiace | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PM - mont Slovakia s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50159933/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50159933/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50159933", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →