SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Mcousins s.r.o.
- IČO48268909
- DIČ2120119958
- IČ DPHSK2120119958
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Dolný Ohaj, SK. Pôsobí v odvetví 5611.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
348k €
Zisk 11k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
348k €
↘ -1.2% YoY
EBITDA · 2024
31k €
Čistý zisk · 2024
11k €
Aktíva spolu
174k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 348k € | 31k € | 11k € | 174k € | RUZ závierka |
| 2023 | 352k € | 24k € | 8 513 € | 139k € | RUZ závierka |
| 2022 | 298k € | 18k € | -311 € | 111k € | RUZ závierka |
| 2021 | 252k € | 17k € | 370 € | 115k € | RUZ závierka |
| 2020 | 258k € | 20k € | 144 € | 108k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 348 tis. € | 352 tis. € | 298 tis. € | 252 tis. € | 258 tis. € | 290 tis. € |
| EBITDA | 31 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA marža | 8.8 % | 6.8 % | 6.2 % | 6.9 % | 7.6 % | 8.6 % |
| Čistý zisk | 11 tis. € | 9 tis. € | -311 € | 370 € | 144 € | 12 tis. € |
| Aktíva spolu | 174 tis. € | 139 tis. € | 111 tis. € | 115 tis. € | 108 tis. € | 102 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Majerčík
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Majerčík
MM
Konateľ
Michal Majerčík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Pavol Majerčík | Konateľ | 2015-08-26 | — |
| Michal Majerčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-08-26 | 2022-07-12 |
| Pavol Majerčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-08-26 | 2022-07-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Mcousins s.r.o.RPO
Sídlo
Dolný Ohaj Kratina 390/137
Vznik
2015-08-26 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48268909RPO
DIČ
2120119958FS
IČ DPH
SK2120119958 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Dolný Ohaj
Krajina
SK
IBAN
SK1602000000003543092857FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-02-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Ukončenie dohody NP Prvá pomoc | 0 € |
| 2020-12-14 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dodatok k dohode o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2020-06-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" | 0 € |
| 2020-04-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Mcousins s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48268909/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48268909/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48268909", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →