SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LENERGY Slovensko s.r.o.
- IČO48218839
- DIČ2120092073
- IČ DPHSK2120092073
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.57mil. €
↗ +22.2% YoY
EBITDA · 2025
49k €
Čistý zisk · 2025
6 784 €
Aktíva spolu
1.5mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.57 mil. € | 49k € | 6 784 € | 1.5 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.92 mil. € | 106k € | 55k € | 1.39 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.72 mil. € | 370k € | 271k € | 1.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.86 mil. € | 192k € | 140k € | 944k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.64 mil. € | 21k € | 16k € | 495k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.57 M € | 2.92 M € | 2.72 M € | 1.86 M € | 1.64 M € | 828 tis. € |
| EBITDA | 49 tis. € | 106 tis. € | 370 tis. € | 192 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € |
| EBITDA marža | 1.4 % | 3.6 % | 13.6 % | 10.3 % | 1.3 % | 2.1 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 55 tis. € | 271 tis. € | 140 tis. € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.50 M € | 1.39 M € | 1.16 M € | 944 tis. € | 495 tis. € | 856 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
OL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ottó Lapostyán
PG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Péter Gaál
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Péter Sándor Gál
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Péter Szűcs | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-30 | — |
| Zoltán Varga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-30 | — |
| Ing. Ladislav Both | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-18 | — |
| Ing. Ladislav Both | Konateľ | 2015-07-03 | — |
| Péter Gaál | Konateľ | 2015-07-03 | — |
| Károly Néráth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-30 | 2024-06-13 |
| Tibor Koppányi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-30 | 2024-06-13 |
| Péter Gaál | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-08-27 | 2022-11-29 |
| Ing. Ladislav Both | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-13 | 2022-05-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
LENERGY Slovensko s.r.o.RPO
Sídlo
Družstevná 354/40
Vznik
2015-07-03 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48218839RPO
DIČ
2120092073FS
IČ DPH
SK2120092073 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK8511000000002941006382FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-09-29 | Mestské kultúrne stredisko Városi Művelődési Központ | Rámcová zmluva o poskytovaní servisných služieb | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LENERGY Slovensko s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48218839/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48218839/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48218839", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →