SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Podtatranská s.r.o.

  • IČO48171166
  • DIČ2120082074
  • IČ DPHSK2120082074
  • NACE1012 · Spracov.hydin.mäsa

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Kežmarok, SK. Pôsobí v odvetví Spracov.hydin.mäsa, 14 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-food
Tržby · 2024 54.55 mil. € Zisk 25k €
Zamestnanci 250–499 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
54.55mil. €
↗ +39.7% YoY
EBITDA · 2024
76k €
Čistý zisk · 2024
25k €
Aktíva spolu
2.69mil. €
Zamestnanci
250–499
CRZ zmluvy
14
Σ 109k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 20M 40M 60M 2015 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 54.55 mil. € 76k € 25k € 2.69 mil. € RUZ závierka
2023 39.05 mil. € 155k € 110k € 2.91 mil. € RUZ závierka
2015 -1 159 € -1 159 € 5 090 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232015
Tržby54.55 M €39.05 M €
EBITDA76 tis. €155 tis. €-1 tis. €
EBITDA marža0.1 %0.4 %
Čistý zisk25 tis. €110 tis. €-1 tis. €
Aktíva spolu2.69 M €2.91 M €5 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Kyseľ
Od 2024-12-24
IJ
Konateľ
Ing. Ján Kyseľ
Od 2024-10-10
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Dobeš
Od 2022-11-11
Do 2024-12-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marek Dobeš Konateľ 2022-10-26 2024-12-23
Marek Dobeš Konateľ 2022-10-26 2024-10-10
Magdaléna Farkasová Konateľ 2017-01-27 2022-10-26
Magdaléna Farkasová Konateľ 2017-01-27 2022-11-10
Róbert Kalapoš Konateľ 2015-06-11 2017-02-09
Róbert Kalapoš Konateľ 2015-06-11 2017-02-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Brna
od 2018-07-10 · do 2019-06-10
Marian Brna
od 2017-07-17 · do 2018-05-21
Pavol Konkoľ
od 2017-07-17 · do 2018-05-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Podtatranská s.r.o.RPO
Sídlo
Slavkovská cesta 54/1468
Vznik
2015-06-11 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48171166RPO
DIČ
2120082074FS
IČ DPH
SK2120082074 · aktívneFS
NACE
1012 · Spracov.hydin.mäsa
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kežmarok
Krajina
SK
IBAN
SK6011000000002944005975FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 109k € celková hodnota 2026-02-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-02-27 Základná škola, Komenského 13, Sabinov Rámcová kúpna zmluva 35k €
2025-03-24 Základná škola s materskou školou Mäso, mäsové výrobky 24k €
2025-01-02 Mesto Sabinov Zmluva o všeobecných nákupných podmienkach Podtatranská s.r.o. 20k €
2023-04-28 Mesto Sabinov Zmluva o všeobecných nákupných podmienkach - Podtatranská s.r.o. 20k €
2025-02-17 Základná škola, Komenského 13, Sabinov Rámcová kúpna zmluva 11k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
Podtatranská s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-food. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48171166/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48171166/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48171166",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →