SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SIRES s. r. o.

  • IČO48024716
  • DIČ2024184668
  • IČ DPHSK2024184668
  • NACE1611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví 1611.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 302k € Zisk 30k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
302k €
↘ -60.9% YoY
EBITDA · 2025
42k €
Čistý zisk · 2025
30k €
Aktíva spolu
510k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 280k 560k 849k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 302k € 42k € 30k € 510k € RUZ závierka
2024 772k € 72k € 54k € 137k € RUZ závierka
2023 265k € 84k € 65k € 396k € RUZ závierka
2022 86k € 41k € 33k € 337k € RUZ závierka
2021 73k € 48k € 40k € 89k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby302 tis. €772 tis. €265 tis. €86 tis. €73 tis. €150 tis. €
EBITDA42 tis. €72 tis. €84 tis. €41 tis. €48 tis. €39 tis. €
EBITDA marža13.8 %9.3 %31.8 %47.6 %65.5 %26.2 %
Čistý zisk30 tis. €54 tis. €65 tis. €33 tis. €40 tis. €32 tis. €
Aktíva spolu510 tis. €137 tis. €396 tis. €337 tis. €89 tis. €93 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Tureček
Od 2020-12-17
MT
Konateľ
Michal Tureček
Od 2015-01-23
MT
Konateľ
Michal Tureček
Od 2015-01-23
Do 2020-12-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Tureček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-01-23 2020-12-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SIRES s. r. o.RPO
Sídlo
Haulíková 4/7759
Vznik
2015-01-23 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48024716RPO
DIČ
2024184668FS
IČ DPH
SK2024184668 · aktívneFS
NACE
1611
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK4911000000002940464509FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SIRES s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48024716/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48024716/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48024716",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →