🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · SK
PS Transport, s. r. o.
IČO47998547DIČ2024178915IČ DPHSK2024178915NACE4941 · Nákladná cestná dopravaEST.2015 · 11r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
141k €
↘ -1.9% YoY
EBITDA · 2025
32k €
Čistý zisk · 2025
2 035 €
Aktíva spolu
261k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PS Transport, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 141k € | 32k € | 2 035 € | 261k € | RUZ závierka |
| 2024 | 143k € | 27k € | 2 036 € | 254k € | RUZ závierka |
| 2023 | 233k € | 33k € | -17k € | 244k € | RUZ závierka |
| 2022 | 472k € | 128k € | 50k € | 320k € | RUZ závierka |
| 2021 | 570k € | 124k € | 6 979 € | 352k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 141 tis. € | 143 tis. € | 233 tis. € | 472 tis. € | 570 tis. € | 522 tis. € |
| EBITDA | 32 tis. € | 27 tis. € | 33 tis. € | 128 tis. € | 124 tis. € | 157 tis. € |
| EBITDA marža | 23 % | 19.2 % | 14.4 % | 27.2 % | 21.7 % | 30.1 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 2 tis. € | -17 tis. € | 50 tis. € | 7 tis. € | 31 tis. € |
| Aktíva spolu | 261 tis. € | 254 tis. € | 244 tis. € | 320 tis. € | 352 tis. € | 410 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Spusta
PS
Konateľ
Peter Spusta
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Spusta
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PS Transport, s. r. o.RPO
Sídlo
Gaštanová 5539/3
Vznik
2015-01-22 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47998547RPO
DIČ
2024178915FS
IČ DPH
SK2024178915 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Malacky
Krajina
SK
IBAN
SK7709000000005066369727FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47998547/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47998547/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47998547", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.