SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Marek Benko s.r.o.

  • IČO47846828
  • DIČ2024126225
  • IČ DPHSK2024126225
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Lietavská Svinná - Babkov, SK. Pôsobí v odvetví 4335, 29 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.96mil. €
↗ +34.2% YoY
EBITDA · 2025
132k €
Čistý zisk · 2025
66k €
Aktíva spolu
889k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
29
Σ 8.79 mil. €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 713k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.96 mil. € 132k € 66k € 889k € RUZ závierka
2024 1.46 mil. € 61k € 17k € 846k € RUZ závierka
2023 1.61 mil. € 56k € 13k € 790k € RUZ závierka
2022 1.52 mil. € 90k € 53k € 695k € RUZ závierka
2021 640k € 34k € 12k € 347k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.96 M €1.46 M €1.61 M €1.52 M €640 tis. €240 tis. €
EBITDA132 tis. €61 tis. €56 tis. €90 tis. €34 tis. €17 tis. €
EBITDA marža6.7 %4.1 %3.5 %5.9 %5.3 %7.1 %
Čistý zisk66 tis. €17 tis. €13 tis. €53 tis. €12 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu889 tis. €846 tis. €790 tis. €695 tis. €347 tis. €209 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Benko
Od 2022-04-01
MB
Konateľ
Marek Benko
Od 2014-08-12
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Benko
Od 2014-08-12
Do 2022-03-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Pavol Smuda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-08-12 2017-02-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marek Benko
od 2021-02-08
Marek Benko
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Pavol Smuda
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Marek Benko s.r.o.RPO
Sídlo
Lietavská Svinná 389
Vznik
2014-08-12 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47846828RPO
DIČ
2024126225FS
IČ DPH
SK2024126225 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Lietavská Svinná - Babkov
Krajina
SK
IBAN
SK4702000000003334359551FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
29 zmlúv 8.79 mil. € celková hodnota 2026-04-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-03-31 Mesto Rajecké Teplice Dodatok č. 2 ku zmluve: Zmluva o dielo č. 60/2025/PRI zo dňa: 20.06.2025 808k €
2025-06-20 Mesto Rajecké Teplice Zmluva o dielo č. 60/2025/PRI 789k €
2026-04-24 Mesto Žilina Zmluva o dielo č. 344/2026 - ,,Zníženie energetickej náročnosti budovy CVČ Zvolenská“ 744k €
2024-10-31 Mesto Martin Dodatok č. 2 k zmluve č. 06/IO/2023 - "Zariadenie pre seniorov na Ul. Škultétyho v Martine" 737k €
2024-02-19 Mesto Martin Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 06/IO/2023 - Zariadenie pre seniorov na Ul. Škultétyho v Martine" 705k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Marek Benko s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47846828/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47846828/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47846828",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →