SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ADIA-ZV s.r.o.
- IČO47729783
- DIČ2024114840
- IČ DPHSK2024114840
- NACE4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s potrav..
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
F · 2/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
5.83 mil. €
Zisk -414k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
5.83mil. €
↘ -30.8% YoY
EBITDA · 2024
208k €
Čistý zisk · 2024
-414k €
Aktíva spolu
4.92mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
F· 2/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
163k €
Dlh zdravotnej poisťovne
7 586 €
Dlh sociálnej poisťovne
34k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
F
2 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.83 mil. € | 208k € | -414k € | 4.92 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 8.43 mil. € | 816k € | 139k € | 8.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 8.29 mil. € | 856k € | 476k € | 4.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 7.39 mil. € | 684k € | 394k € | 3.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 5.84 mil. € | 449k € | 163k € | 2.79 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.83 M € | 8.43 M € | 8.29 M € | 7.39 M € | 5.84 M € | 6.25 M € |
| EBITDA | 208 tis. € | 816 tis. € | 856 tis. € | 684 tis. € | 449 tis. € | 424 tis. € |
| EBITDA marža | 3.6 % | 9.7 % | 10.3 % | 9.2 % | 7.7 % | 6.8 % |
| Čistý zisk | -414 tis. € | 139 tis. € | 476 tis. € | 394 tis. € | 163 tis. € | 139 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.92 M € | 8.09 M € | 4.19 M € | 3.51 M € | 2.79 M € | 2.08 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Dlhopolec
JD
Konateľ
Ján Dlhopolec
JD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Dlhopolec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Dlhopolec | Konateľ | 2017-06-07 | 2019-06-21 |
| PharmDr. Anna Dlhopolcová | Konateľ | 2014-06-20 | 2017-06-07 |
| PharmDr. Anna Dlhopolcová | Konateľ | 2014-06-20 | 2017-07-18 |
| PharmDr. Anna Dlhopolcová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-06-20 | 2017-07-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Dlhopolec
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ADIA-ZV s.r.o.RPO
Sídlo
Stráž 8006
Vznik
2014-06-20 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47729783RPO
DIČ
2024114840FS
IČ DPH
SK2024114840 · aktívneFS
NACE
4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK6309000000005171387126FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ADIA-ZV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47729783/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47729783/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47729783", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →