SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 IL GUSTO, s. r. o.
- IČO47710446
- DIČ2024173250
- IČ DPHSK2024173250
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Bratislava-Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 4100.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
403k €
Zisk 7 201 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
403k €
↗ +9.0% YoY
EBITDA · 2024
9 164 €
Čistý zisk · 2024
7 201 €
Aktíva spolu
55k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 86/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
16 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 403k € | 9 164 € | 7 201 € | 55k € | RUZ závierka |
| 2023 | 370k € | -8 632 € | -9 115 € | 37k € | RUZ závierka |
| 2022 | 266k € | -5 495 € | -5 944 € | 25k € | RUZ závierka |
| 2021 | 210k € | -55k € | -55k € | 111k € | RUZ závierka |
| 2020 | 257k € | -55k € | -56k € | 116k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 403 tis. € | 370 tis. € | 266 tis. € | 210 tis. € | 257 tis. € | 388 tis. € |
| EBITDA | 9 tis. € | -9 tis. € | -5 tis. € | -55 tis. € | -55 tis. € | -13 tis. € |
| EBITDA marža | 2.3 % | -2.3 % | -2.1 % | -26 % | -21.4 % | -3.5 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | -9 tis. € | -6 tis. € | -55 tis. € | -56 tis. € | -15 tis. € |
| Aktíva spolu | 55 tis. € | 37 tis. € | 25 tis. € | 111 tis. € | 116 tis. € | 124 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PM
Konateľ
Peter Miškovič
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Miškovič
LC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Luca Capuano
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Stefano Cabiddu | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-08-17 | — |
| Luca Capuano | Konateľ | 2015-12-17 | — |
| Stefano Cabiddu | Konateľ | 2015-12-17 | — |
| Giacomo Gambassi | Konateľ | 2015-12-17 | 2018-09-27 |
| Giacomo Gambassi | Konateľ | 2015-12-17 | 2018-09-18 |
| Giacomo Gambassi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-12-17 | 2018-09-27 |
| Luca Capuano | Konateľ | 2015-12-17 | 2021-08-16 |
| Luca Capuano | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-12-17 | 2021-08-16 |
| Stefano Cabiddu | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-12-17 | 2021-08-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
IL GUSTO, s. r. o.RPO
Sídlo
Trnavská cesta 37
Vznik
2015-01-01 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47710446RPO
DIČ
2024173250FS
IČ DPH
SK2024173250 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava-Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK6731000000004070066302FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica | dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IL GUSTO, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47710446/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47710446/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47710446", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →