SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 J & Z Reality, s.r.o.

  • IČO47702494
  • DIČ2024043340
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Kežmarok, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 5 700 € Zisk 2 226 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
5 700 €
↘ -5.3% YoY
EBITDA · 2024
2 921 €
Čistý zisk · 2024
2 226 €
Aktíva spolu
7 221 €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2k 4k 7k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 5 700 € 2 921 € 2 226 € 7 221 € RUZ závierka
2023 6 020 € 222 € 129 € 5 016 € RUZ závierka
2022 0 € 0 € 3 315 € RUZ závierka
2021 0 € 0 € 3 315 € RUZ závierka
2020 0 € 0 € 3 315 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby6 tis. €6 tis. €
EBITDA3 tis. €222 €0 €0 €0 €0 €
EBITDA marža51.2 %3.7 %
Čistý zisk2 tis. €129 €0 €0 €0 €0 €
Aktíva spolu7 tis. €5 tis. €3 tis. €3 tis. €3 tis. €3 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

SJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Simona Jankurová
Od 2023-06-06
SZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Slavomír Zelina
Od 2023-06-06
SJ
Konateľ
Simona Jankurová
Od 2023-04-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Slavomír Zelina Konateľ 2023-04-30
Peter Jeleňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26 2023-06-05
Mário Hozza Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-08-20 2015-10-13
Peter Jeleňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-08-20 2022-05-25
Mário Hozza Konateľ 2014-07-24 2015-07-14
Mário Hozza Konateľ 2014-07-24 2015-10-13
Peter Jeleňák Konateľ 2014-07-24 2023-04-30
Peter Jeleňák Konateľ 2014-07-24 2023-06-05
Ing. Marek Černák Konateľ 2014-03-04 2014-07-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Jeleňák
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
J & Z Reality, s.r.o.RPO
Sídlo
Nižná brána 2027
Vznik
2014-03-04 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47702494RPO
DIČ
2024043340FS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kežmarok
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
J & Z Reality, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47702494/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47702494/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47702494",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →