SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SEDIR, s.r.o.
- IČO47638371
- DIČ2024011704
- IČ DPHSK2024011704
- NACE7499
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví 7499, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
5.23mil. €
↗ +68.8% YoY
EBITDA · 2025
237k €
Čistý zisk · 2025
75k €
Aktíva spolu
1.81mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 137k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.23 mil. € | 237k € | 75k € | 1.81 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.1 mil. € | 250k € | 122k € | 995k € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.92 mil. € | 270k € | 142k € | 875k € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.51 mil. € | 182k € | 88k € | 1.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.02 mil. € | 130k € | 59k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.23 M € | 3.10 M € | 3.92 M € | 3.51 M € | 3.02 M € | 2.15 M € |
| EBITDA | 237 tis. € | 250 tis. € | 270 tis. € | 182 tis. € | 130 tis. € | 86 tis. € |
| EBITDA marža | 4.5 % | 8.1 % | 6.9 % | 5.2 % | 4.3 % | 4 % |
| Čistý zisk | 75 tis. € | 122 tis. € | 142 tis. € | 88 tis. € | 59 tis. € | 24 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.81 M € | 995 tis. € | 875 tis. € | 1.09 M € | 1.07 M € | 738 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Julínek
II
Konateľ
Ing. Ivan Julínek
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Julínek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Bc. Ivan Julínek | Konateľ | 2014-01-29 | 2019-01-24 |
| Bc. Ivan Julínek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-01-29 | 2019-01-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ivan Julínek
Ivan Julínek
Ivan Julínek
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SEDIR, s.r.o.RPO
Sídlo
Považská 10990/42
Vznik
2014-01-29 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47638371RPO
DIČ
2024011704FS
IČ DPH
SK2024011704 · aktívneFS
NACE
7499
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK0711000000003020002840FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-02-02 | Fakultná nemocnica Nitra | Zmluva o dielo | 137k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SEDIR, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47638371/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47638371/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47638371", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →