SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 Cookies s. r. o.

  • IČO47471204
  • DIČ2023920217
  • IČ DPHSK2023920217
  • NACE1089 · Výroba ost.potrav.výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Kráľovce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.potrav.výr., 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
361k €
↘ -19.4% YoY
EBITDA · 2024
113k €
Čistý zisk · 2024
77k €
Aktíva spolu
172k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 86k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 621 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 407 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 163k 325k 493k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 361k € 113k € 77k € 172k € RUZ závierka
2023 448k € 26k € -4 840 € 206k € RUZ závierka
2022 337k € -138k € -159k € 210k € RUZ závierka
2021 215k € 2 039 € 1 164 € 223k € RUZ závierka
2020 110k € 344 € -191 € 70k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby361 tis. €448 tis. €337 tis. €215 tis. €110 tis. €58 tis. €
EBITDA113 tis. €26 tis. €-138 tis. €2 tis. €344 €7 tis. €
EBITDA marža31.3 %5.9 %-40.8 %1 %0.3 %12.7 %
Čistý zisk77 tis. €-5 tis. €-159 tis. €1 tis. €-191 €6 tis. €
Aktíva spolu172 tis. €206 tis. €210 tis. €223 tis. €70 tis. €25 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Maroš Zeleňák
Od 2025-03-27
MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matej Fiala
Od 2021-11-30
MF
Konateľ
Matej Fiala
Od 2020-02-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Maroš Zeleňák Konateľ 2017-10-19
Bc. Maroš Zeleňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-11-30 2025-03-26
Bc. Maroš Zeleňák Konateľ 2017-10-19 2025-03-26
Dana Zeleňáková Konateľ 2014-06-02 2020-03-17
Dana Zeleňáková Konateľ 2014-06-02 2020-02-03
Bc. Maroš Zeleňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-11-01 2021-11-29
Bc. Maroš Zeleňák Konateľ 2013-11-01 2014-06-05
Bc. Maroš Zeleňák Konateľ 2013-11-01 2014-06-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Matej Fiala
od 2026-01-09
Maroš Zeleňák
od 2026-01-09
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Cookies s. r. o.RPO
Sídlo
111
Vznik
2013-11-01 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47471204RPO
DIČ
2023920217FS
IČ DPH
SK2023920217 · aktívneFS
NACE
1089 · Výroba ost.potrav.výr.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Kráľovce
Krajina
SK
IBAN
SK3683300000002000923787FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 86k € celková hodnota 2025-11-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-10-01 Slovak Business Agency Zmluva o úvere číslo 01/2021/0022 50k €
2025-02-11 Slovenská inovačná a energetická agentúra* ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI 15k €
2025-10-28 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. MPM2025/00097 o poskytnutí dotácie na marketingovú podporu v potravinárstve 12k €
2025-11-04 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR Zmluva o poskytnutí pomoci formou podnikateľského vouchera na firemný audit 9 600 €
2022-03-22 Slovak Business Agency Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci číslo 01/2021/0022 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Cookies s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47471204/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47471204/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47471204",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →