SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Ground Transportation Logistics Management s. r. o. v konkurze
- IČO47452951
- DIČ2023889505
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
172 €
Dlh zdravotnej poisťovne
3 187 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
297 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Účtovné závierky.
Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.
| — |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Smutný
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Smutný
IP
Konateľ
Ing. Peter Smutný
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Smutný | Konateľ | 2014-12-15 | 2024-05-20 |
| Marta Vrbičanová | Konateľ | 2013-10-08 | 2014-12-15 |
| Marta Vrbičanová | Konateľ | 2013-10-08 | 2015-01-12 |
| Marta Vrbičanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-10-08 | 2015-01-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Ground Transportation Logistics Management s. r. o.RPO
Sídlo
Karpatské námestie 10
Vznik
2013-10-08 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47452951RPO
DIČ
2023889505FS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-06-22 | Správa účelových zariadení | Rámcová dohoda | 28k € |
| 2018-07-13 | Bábkové divadlo v Košiciach | Zmluva o poskytovaní služieb | 2 300 € |
| 2018-09-06 | Žilinská univerzita v Žiline | Zmluva o poskytovaní služieb | 1 150 € |
| 2018-07-31 | IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže | Zmluva o poskytovaní služieb | 999 € |
| 2018-11-08 | Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre | Zmluva o poskytovaní služieb | 700 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Ground Transportation Logistics Management s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2022-05-17
Okresný súd Bratislava I v právnej veci návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Ground Transportation Logistics Management s.r.o., so sídlom Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava, IČO: 47 452 951, správcom ktorého je: JUDr. Ľudmila Jurčová, so sídlom kancelárie Hodžovo nám. 2A, 811 06 Bratislava, zn. správcu: S 1802, o priznaní odmeny predbežnému správcovi, takto
bankruptcy
2021-10-07
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Ground Transportation Logistics Management s.r.o., so sídlom Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava, IČO: 47 452 951, správcom ktorého je: JUDr. Ľudmila Jurčová, so sídlom kancelárie Michalská 9, 811 01 Bratislava, zn. správcu: S 1802, o priznaní paušálnej odmeny do 1. schôdze veriteľov, takto
bankruptcy
2021-06-10
Okresný súd Bratislava I v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Eurotoll Central Europe Zrt., Szentmihályi út 137, H1152 Budapešť, Maďarská republika, IČO: 01 10 046558, zastúpený: LEGATE, s.r.o. advokátska kancelária, Dvořákovo nábrežie 8/A, 811 02 Bratislava, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Ground Transportation Logistics Management s.r.o., Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava, IČO: 47 452 951,
bankruptcy
2021-03-29
Okresný súd Bratislava I v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Eurotoll Central Europe Zrt., Szentmihályi út 137, H1152 Budapešť, Maďarská republika, IČO: 01 10 046558, zastúpený: LEGATE, s.r.o. advokátska kancelária, Dvořákovo nábrežie 8/A, 811 02 Bratislava o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Ground Transportation Logistics Management s.r.o., Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava, IČO: 47 452 951
bankruptcy
2021-01-04
Okresný súd Bratislava I v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Eurotoll Central Europe Zrt., Szentmihályi út 137, H1152 Budapešť, Maďarská republika, IČO: 01 10 046558, zastúpený: LEGATE, s.r.o., so sídlom Dvořákovo nábrežie 8/A, 811 02 Bratislava, IČO: 35 846 909, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: Ground Transportation Logistics Management s.r.o., so sídlom Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava, IČO: 47 452 951,
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47452951/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47452951/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47452951", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →