SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TUZEX XXL, s. r. o.
- IČO47355361
- DIČ2023834362
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
24k €
Zisk -14k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
24k €
↘ -23.6% YoY
EBITDA · 2025
-6 069 €
Čistý zisk · 2025
-14k €
Aktíva spolu
316k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24k € | -6 069 € | -14k € | 316k € | RUZ závierka |
| 2024 | 31k € | 88k € | 65k € | 355k € | RUZ závierka |
| 2023 | 31k € | 20k € | 11k € | 261k € | RUZ závierka |
| 2022 | 32k € | 21k € | 12k € | 246k € | RUZ závierka |
| 2021 | 25k € | 12k € | 4 364 € | 221k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 24 tis. € | 31 tis. € | 31 tis. € | 32 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA | -6 tis. € | 88 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € | 12 tis. € | 20 tis. € |
| EBITDA marža | -25.4 % | 281.6 % | 63.2 % | 65.5 % | 47.3 % | 81.3 % |
| Čistý zisk | -14 tis. € | 65 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | 4 tis. € | 12 tis. € |
| Aktíva spolu | 316 tis. € | 355 tis. € | 261 tis. € | 246 tis. € | 221 tis. € | 213 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Filip Vangel
PB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Petra Búsová
MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. František Vangel, MBA, PhD.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. František Vangel, MBA, PhD. | Konateľ | 2019-09-16 | — |
| František Vangel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-03-31 | 2023-05-18 |
| František Vangel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-10-18 | 2022-03-30 |
| Petra Búsová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-10-18 | 2022-03-30 |
| František Vangel | Konateľ | 2019-09-16 | 2023-05-18 |
| Daniela Nagyová | Konateľ | 2014-02-18 | 2019-09-16 |
| Daniela Nagyová | Konateľ | 2014-02-18 | 2019-10-17 |
| Daniela Nagyová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-08-07 | 2019-10-17 |
| Ing. Eva Urbanová, PhD. | Konateľ | 2013-08-07 | 2014-02-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
TUZEX XXL, s. r. o.RPO
Sídlo
Galantská cesta 5855/22
Vznik
2013-08-07 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47355361RPO
DIČ
2023834362FS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TUZEX XXL, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47355361/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47355361/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47355361", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →