SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Bosco restaurant & bowling s. r. o.
- IČO47341238
- DIČ2024024574
- IČ DPHSK2024024574
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 4 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
882k €
Zisk 101k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
882k €
↗ +12.0% YoY
EBITDA · 2024
156k €
Čistý zisk · 2024
101k €
Aktíva spolu
315k €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
4
Σ 21k €
EU projekty
1
Σ 27k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2013
· 13 rokov
V roku 2024 dosiahla firma tržby 882 tis. €, +12% YoY, čistý zisk 101 tis. €. Compliance vrstva: Enhanced due diligence. Aktívna od roku 2013. Bez aktívnych sankcií, dlhov a insolvenčných vlajočiek.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Mäkké signály — PEP, súdne spory alebo daňový dlh. Odporúčame enhanced due diligence pred nadviazaním vzťahu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
14 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 882k € | 156k € | 101k € | 315k € | RUZ závierka |
| 2023 | 788k € | 127k € | 109k € | 183k € | RUZ závierka |
| 2022 | 509k € | -49k € | -62k € | 46k € | RUZ závierka |
| 2021 | 383k € | 11k € | -1 093 € | 46k € | RUZ závierka |
| 2020 | 348k € | -24k € | -33k € | 51k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 882 tis. € | 788 tis. € | 509 tis. € | 383 tis. € | 348 tis. € | 359 tis. € |
| EBITDA | 156 tis. € | 127 tis. € | -49 tis. € | 11 tis. € | -24 tis. € | -81 tis. € |
| EBITDA marža | 17.7 % | 16.2 % | -9.7 % | 2.8 % | -6.8 % | -22.7 % |
| Čistý zisk | 101 tis. € | 109 tis. € | -62 tis. € | -1 tis. € | -33 tis. € | -87 tis. € |
| Aktíva spolu | 315 tis. € | 183 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € | 51 tis. € | 57 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alena Kohoutová
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Hošták
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Válek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Kohout | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-04-29 | — |
| Marta Válková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-04-29 | — |
| Ing. Alena Kohoutová | Konateľ | 2015-05-28 | — |
| Ing. Igor Hošták | Konateľ | 2013-12-06 | — |
| Ing. Tomáš Válek | Konateľ | 2013-12-06 | — |
| Marta Válková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-12-20 | 2022-04-28 |
| Ing. Alena Kohoutová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-06-05 | 2022-04-28 |
| Ján Kohout | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-06-05 | 2022-04-28 |
| Marta Válková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-06-05 | 2017-02-23 |
Skutoční vlastníci
RPVS nemá pre IČO 47341238 záznam — firma asi nepartneruje VS.
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Bosco restaurant & bowling s. r. o.RPO
Sídlo
Hroznová 2318
Vznik
2013-12-06 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47341238RPO
DIČ
2024024574FS
IČ DPH
SK2024024574 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
Web
IBAN
SK3875000000004022043640FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-09-05 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC411-2022-79/DAU8 | 21k € |
| 2025-10-13 | Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 71/2025/N | 0 € |
| 2025-03-27 | Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 84/2024/N | 0 € |
| 2024-01-18 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA na hnuteľné veci č. KZP-PO4-SC411-2022-79/DAU8/ZZ/1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Bosco restaurant & bowling s. r. o. nespadá pod rozsah NIS2 na základe NACE kódu, veľkosti a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47341238/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47341238/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47341238", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý fakt linkuje na primárny verejný register. Entyrix nepretvára dáta — robí ich queryovateľnými a joinovateľnými.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →