SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LPH REALITY s. r. o.
- IČO47232421
- DIČ2023173471
- IČ DPHSK2023173471
- NACE0111 · Pestov.obilnín
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
375k €
↗ +9.3% YoY
EBITDA · 2024
67k €
Čistý zisk · 2024
-177k €
Aktíva spolu
2.42mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 375k € | 67k € | -177k € | 2.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 343k € | 117k € | -49k € | 2.57 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 350k € | 108k € | -58k € | 2.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 280k € | 49k € | -110k € | 1.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 286k € | 103k € | -73k € | 1.89 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 375 tis. € | 343 tis. € | 350 tis. € | 280 tis. € | 286 tis. € | 263 tis. € |
| EBITDA | 67 tis. € | 117 tis. € | 108 tis. € | 49 tis. € | 103 tis. € | 115 tis. € |
| EBITDA marža | 17.9 % | 34 % | 30.8 % | 17.4 % | 36.1 % | 43.7 % |
| Čistý zisk | -177 tis. € | -49 tis. € | -58 tis. € | -110 tis. € | -73 tis. € | -61 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.42 M € | 2.57 M € | 2.64 M € | 1.75 M € | 1.89 M € | 1.94 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Konateľ
Mgr. Barbora Lovás Harciníková
ĽH
Konateľ
Ľuboslav Harciník
MB
Konateľ
Mgr. Barbora Harciníková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Harciník | Konateľ | 2012-04-10 | 2021-08-23 |
| Ing. Peter Harciník | Konateľ | 2012-04-10 | 2021-07-21 |
| JUDr. Ladislav Jančo, MPH | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-01-27 | 2012-04-30 |
| Mgr. Branislav Jakubčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-01-27 | 2012-04-30 |
| JUDr. Ladislav Jančo, MPH | Konateľ | 2011-12-07 | 2012-04-10 |
| JUDr. Ladislav Jančo, MPH | Konateľ | 2011-12-07 | 2012-04-30 |
| Mgr. Branislav Jakubčák | Konateľ | 2011-12-07 | 2012-04-30 |
| Mgr. Branislav Jakubčák | Konateľ | 2011-12-07 | 2012-04-10 |
| Marek Svoboda | Konateľ | 2011-01-12 | 2012-01-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
LPH REALITY s. r. o.RPO
Sídlo
Dlhá 85
Vznik
2011-01-12 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47232421RPO
DIČ
2023173471FS
IČ DPH
SK2023173471 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK4311000000002921876313FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LPH REALITY s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47232421/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47232421/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47232421", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →