SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AVOLEGRU, s.r.o.

  • IČO47191368
  • DIČ2023791968
  • IČ DPHSK2023791968
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví 4100.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 6.32 mil. € Zisk 151k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6.32mil. €
↘ -1.5% YoY
EBITDA · 2025
452k €
Čistý zisk · 2025
151k €
Aktíva spolu
3.24mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 15 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 5M 7M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6.32 mil. € 452k € 151k € 3.24 mil. € RUZ závierka
2024 6.42 mil. € 365k € 61k € 2.64 mil. € RUZ závierka
2023 6.09 mil. € 352k € 100k € 2.36 mil. € RUZ závierka
2022 5.74 mil. € 295k € 96k € 2.14 mil. € RUZ závierka
2021 3.16 mil. € 225k € 93k € 1.47 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6.32 M €6.42 M €6.09 M €5.74 M €3.16 M €2.02 M €
EBITDA452 tis. €365 tis. €352 tis. €295 tis. €225 tis. €114 tis. €
EBITDA marža7.1 %5.7 %5.8 %5.1 %7.1 %5.7 %
Čistý zisk151 tis. €61 tis. €100 tis. €96 tis. €93 tis. €49 tis. €
Aktíva spolu3.24 M €2.64 M €2.36 M €2.14 M €1.47 M €848 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tatiana Vanek
Od 2025-11-05
VV
Konateľ
Vladimír Vanek
Od 2025-10-28
TV
Konateľ
Tatiana Vanek
Od 2016-12-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Rastislav Kohút Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-10-11 2025-11-04
Rastislav Kohút Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-03-27 2022-10-10
Rastislav Kohút Konateľ 2018-02-28 2025-11-14
Rastislav Kohút Konateľ 2018-02-28 2025-11-06
Tatiana Vanek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-02-01 2018-03-26
Ing. Juraj Pilát Konateľ 2013-06-07 2016-12-22
Ing. Juraj Pilát Konateľ 2013-06-07 2017-01-31
Ing. Juraj Pilát Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-07 2017-01-31
Lucia Pilátová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-07 2017-01-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Tatiana Vanek
od 2025-12-03
Rastislav Kohút
od 2024-04-25 · do 2025-12-03
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AVOLEGRU, s.r.o.RPO
Sídlo
Družstevná 31
Vznik
2013-06-07 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47191368RPO
DIČ
2023791968FS
IČ DPH
SK2023791968 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK8809000000005123757639FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AVOLEGRU, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47191368/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47191368/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47191368",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →