SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 NELL KAPITAL s. r. o.

  • IČO47147946
  • DIČ2023770298
  • IČ DPHSK2023770298
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava-Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 18 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 554k € Zisk 14k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
554k €
↘ -47.5% YoY
EBITDA · 2024
101k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
1.24mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
18
Σ 1.25 mil. €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 88 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 383k 765k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 554k € 101k € 14k € 1.24 mil. € RUZ závierka
2023 1.05 mil. € 136k € 7 630 € 1.39 mil. € RUZ závierka
2022 368k € 63k € 1 916 € 1.35 mil. € RUZ závierka
2021 211k € 48k € 47k € 722k € RUZ závierka
2020 168k € -20k € -59k € 275k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby554 tis. €1.05 M €368 tis. €211 tis. €168 tis. €166 tis. €
EBITDA101 tis. €136 tis. €63 tis. €48 tis. €-20 tis. €38 tis. €
EBITDA marža18.3 %12.9 %17 %22.8 %-11.7 %23 %
Čistý zisk14 tis. €8 tis. €2 tis. €47 tis. €-59 tis. €11 tis. €
Aktíva spolu1.24 M €1.39 M €1.35 M €722 tis. €275 tis. €245 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Martin Kotian
Od 2022-10-21
MM
Konateľ
Mgr. Martin Kotian
Od 2013-05-16
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Martin Kotian
Od 2016-11-05
Do 2022-10-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Kotian
od 2017-08-11
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
NELL KAPITAL s. r. o.RPO
Sídlo
Dunajská 4
Vznik
2013-05-16 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47147946RPO
DIČ
2023770298FS
IČ DPH
SK2023770298 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava-Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3011000000002946137605FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
18 zmlúv 1.25 mil. € celková hodnota 2026-02-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-08-28 Obec Bystričany odpredaj nehnuteľnosti obce 336k €
2025-09-23 Obec Tužina , Tužina 76, 972 14 Návrh Zmluvy o dielo 303k €
2025-05-22 Obec Kojatice Zmluva o dielo 245k €
2022-11-09 Obec Bystričany Kúpna zmluva 90k €
2022-11-09 Obec Bystričany Kúpna zmluva 90k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NELL KAPITAL s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47147946/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47147946/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47147946",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →