SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BL Machining, s.r.o.
- IČO47046341
- DIČ2023748111
- NACE2553
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Veselé, SK. Pôsobí v odvetví 2553.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 28/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2020
178k €
Zisk 14k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2020
178k €
↘ -16.4% YoY
EBITDA · 2020
50k €
Čistý zisk · 2020
14k €
Aktíva spolu
241k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 28/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
144k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
254 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
28 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 178k € | 50k € | 14k € | 241k € | RUZ závierka |
| 2019 | 212k € | 54k € | 13k € | 189k € | RUZ závierka |
| 2018 | 313k € | 48k € | 1 037 € | 175k € | RUZ závierka |
| 2017 | 243k € | 68k € | 16k € | 237k € | RUZ závierka |
| 2016 | 248k € | 40k € | 7 694 € | 280k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 178 tis. € | 212 tis. € | 313 tis. € | 243 tis. € | 248 tis. € | 392 tis. € |
| EBITDA | 50 tis. € | 54 tis. € | 48 tis. € | 68 tis. € | 40 tis. € | 15 tis. € |
| EBITDA marža | 28.3 % | 25.3 % | 15.3 % | 27.9 % | 16.1 % | 3.9 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 13 tis. € | 1 tis. € | 16 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € |
| Aktíva spolu | 241 tis. € | 189 tis. € | 175 tis. € | 237 tis. € | 280 tis. € | 129 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bohumil Bučka
TB
Konateľ
Tomáš Bučka
BB
Konateľ
Bohumil Bučka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Bohumil Bučka | Konateľ | 2013-03-28 | 2020-07-06 |
| Bohumil Bučka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-03-28 | 2022-05-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
BL Machining, s.r.o.RPO
Sídlo
247
Vznik
2013-03-28 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47046341RPO
DIČ
2023748111FS
NACE
2553
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Veselé
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BL Machining, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47046341/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47046341/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47046341", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →