SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SKYTINA s.r.o.

  • IČO47045736
  • DIČ2023706333
  • IČ DPHSK2023706333
  • NACE5611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví 5611.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 286k € Zisk -630k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
286k €
↗ +37.8% YoY
EBITDA · 2024
-594k €
Čistý zisk · 2024
-630k €
Aktíva spolu
29k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 86/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 104k 207k 314k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 286k € -594k € -630k € 29k € RUZ závierka
2023 207k € -26k € -47k € 745k € RUZ závierka
2022 185k € -16k € -34k € 762k € RUZ závierka
2021 85k € -80k € -81k € 735k € RUZ závierka
2020 731 € -6 501 € -7 642 € 150k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby286 tis. €207 tis. €185 tis. €85 tis. €731 €4 tis. €
EBITDA-594 tis. €-26 tis. €-16 tis. €-80 tis. €-7 tis. €-12 tis. €
EBITDA marža-207.9 %-12.6 %-8.4 %-94 %-889.3 %-271 %
Čistý zisk-630 tis. €-47 tis. €-34 tis. €-81 tis. €-8 tis. €-12 tis. €
Aktíva spolu29 tis. €745 tis. €762 tis. €735 tis. €150 tis. €2 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

GZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gábor Zsoldos
Od 2022-05-18
GZ
Konateľ
Gábor Zsoldos
Od 2020-09-03
PP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Petőcz
Od 2023-04-28
Do 2024-05-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Gábor Zsoldos Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-10-24 2022-05-17
Peter Petőcz Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-10-24 2023-04-27
Peter Petőcz Konateľ 2020-09-03 2024-05-14
Peter Petőcz Konateľ 2020-09-03 2024-05-28
Pavol Mikula Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-04-16 2021-01-19
Pavol Mikula Konateľ 2016-03-23 2021-01-19
Pavol Mikula Konateľ 2016-03-23 2020-12-31
Patrik Orlík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-10-15 2016-04-15
Patrik Orlík Konateľ 2015-09-11 2016-04-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SKYTINA s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie Ármina Vámberyho 15
Vznik
2013-02-26 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47045736RPO
DIČ
2023706333FS
IČ DPH
SK2023706333 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK9311000000002945022523FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-07-20 Univerzita Komenského v Bratislave Zmluva o nájme nebytových priestorov 2 400 €
2020-05-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SKYTINA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47045736/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47045736/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47045736",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →