AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 KLARSTEIN Business Services a. s.

  • IČO46895680
  • DIČ2023631016
  • IČ DPHSK2023631016
  • NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 19.52 mil. € Zisk 1.33 mil. €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
19.52mil. €
↘ -7.5% YoY
EBITDA · 2024
2.36mil. €
Čistý zisk · 2024
1.33mil. €
Aktíva spolu
6.66mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
1
Σ 2 395 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 50 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 8M 17M 25M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 19.52 mil. € 2.36 mil. € 1.33 mil. € 6.66 mil. € RUZ závierka
2023 21.09 mil. € 2.05 mil. € 1.25 mil. € 8.98 mil. € RUZ závierka
2022 22.69 mil. € 3.58 mil. € 2.43 mil. € 7.75 mil. € RUZ závierka
2021 22.85 mil. € 6.06 mil. € 4.25 mil. € 9.02 mil. € RUZ závierka
2020 17.63 mil. € 5.14 mil. € 3.76 mil. € 7.68 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby19.52 M €21.09 M €22.69 M €22.85 M €17.63 M €10.72 M €
EBITDA2.36 M €2.05 M €3.58 M €6.06 M €5.14 M €2.43 M €
EBITDA marža12.1 %9.7 %15.8 %26.5 %29.2 %22.7 %
Čistý zisk1.33 M €1.25 M €2.43 M €4.25 M €3.76 M €1.64 M €
Aktíva spolu6.66 M €8.98 M €7.75 M €9.02 M €7.68 M €4.83 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KH
Člen predstavenstva
Katarína Holík
Od 2026-03-01
Člen predstavenstva
Richard Ďurech
Od 2026-03-01
MZ
Člen dozorného orgánu
Mária Ziffová
Od 2026-02-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Thomas Stanzl Člen dozorného orgánu 2026-02-17
Martin Treek Člen dozorného orgánu 2024-09-05
Dominik Brichta predseda predstavenstva 2012-11-03
Peter Both člen predstavenstva 2012-11-03
Katarína Holík Člen dozorného orgánu 2024-05-27 2026-02-17
Katarína Holík Člen dozorného orgánu 2024-05-27 2026-02-27
Andreas Albert Alfred Hebestreit Člen dozorného orgánu 2012-11-03 2024-09-05
Andreas Albert Alfred Hebestreit Člen dozorného orgánu 2012-11-03 2022-08-23
Andreas Albert Alfred Hebestreit Člen dozorného orgánu 2012-11-03 2024-10-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Chaljawski
od 2020-04-17 · do 2021-03-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KLARSTEIN Business Services a. s.RPO
Sídlo
Grösslingová 6-8
Vznik
2012-11-03 · 14 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
46895680RPO
DIČ
2023631016FS
IČ DPH
SK2023631016 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0409000000005169116351FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 2 395 € celková hodnota 2023-09-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-09-08 Slovenská republika zastúpená Ministerstvom vnútra Slovenskej Republiky Darovacia zmluva 2 395 €
2020-02-14 Centrum pre deti a rodiny Trnava Darovacia zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KLARSTEIN Business Services a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46895680/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46895680/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46895680",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →