SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SAPUCHA s. r. o.

  • IČO46879501
  • DIČ2023633733
  • NACE5611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 5611.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 78/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Zamestnanci
0
Kredit
B· 78/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 28 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
78 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Účtovné závierky.

Aktuálne 2026-05-11
Register RUZ

Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.

Otvoriť v registri RUZ →

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Vasilev
Od 2022-08-13
JS
Konateľ
JUDr. Samuel Valent
Od 2016-11-28
VV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Vasilev
Od 2016-06-02
Do 2022-08-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Vladimír Vasilev Konateľ 2016-05-10 2016-11-28
Vladimír Vasilev Konateľ 2016-05-10 2016-12-16
Ján Lopuch Konateľ 2016-01-19 2016-06-01
Ján Lopuch Konateľ 2016-01-19 2016-05-10
Michail Martynov Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-07-03 2015-10-22
Michail Martynov Konateľ 2015-06-26 2015-10-22
Michail Martynov Konateľ 2015-06-26 2015-10-22
Vahagn Muradyan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-08-13 2015-07-02
Vahagn Muradyan Konateľ 2013-06-14 2015-07-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SAPUCHA s. r. o.RPO
Sídlo
Závodná 3
Vznik
2012-10-27 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46879501RPO
DIČ
2023633733FS
NACE
5611
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SAPUCHA s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2020-06-19
OZNAM Okresný súd Banská Bystrica uznesením č.k. 1K 79/2015 - 1484 zo dňa 20. 05. 2020 povolil vstup nového veriteľa EKOTREND Kft, so sídlom Rákocizi út. 42 fszt. 7, 3100 Salgótarján, zapísaná v OR Cg-12-09-009213, Maďarsko do konkurzného konania namiesto pôvodného veriteľa GA.STAV s.r.o., so sídlom 952 42 Trstice 685, IČO: 36 251 089 pri pohľadávke vedenej v konečnom zozname pohľadávok pod č. 14A vo výške 140 106,69 Eur v konkurznom konaní úpadcu - SAPUCHA s.r.o. "v konkurze", so síd
bankruptcy
2020-06-19
OZNAM Okresný súd Banská Bystrica uznesením č.k. 1K 79/2015 - 1487 zo dňa 27. 05. 2020 potvrdil prevod pohľadávok vo výške 89 576 Eur vedených v konečnom zozname pohľadávok pod por. číslom 12/A - 12/T z pôvodného veriteľa Finančné riaditeľstvo SR, so sídlom Lazovná 63, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 42 499 500 na nadobúdateľa pohľadávok Slovenská konsolidačná, a.s. so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava 1, IČO: 35 776 005 v konkurznom konaní úpadcu - SAPUCHA s.r.o. "v konkurze", so
bankruptcy
2020-06-19
OZNAM Okresný súd Banská Bystrica uznesením č.k. 1K 79/2015 - 1481 zo dňa 20. 05. 2020 povolil vstup nového veriteľa EKOTREND Kft, so sídlom Rákocizi út. 42 fszt. 7, 3100 Salgótarján, zapísaná v OR Cg-12-09-009213, Maďarsko do konkurzného konania namiesto pôvodného veriteľa JUDr. Samuel Valent, nar. 10.03.1962, bytom Líščie Nivy 458/12, Bratislava pri pohľadávke vedenej v konečnom zozname pohľadávok pod č. 13A vo výške 12 893,31 Eur v konkurznom konaní úpadcu - SAPUCHA s.r.o. "v konku
bankruptcy
2020-05-27
Okresný súd Banská Bystrica v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu SAPUCHA s.r.o. "v konkurze", so sídlom Svetlá 1, 811 02 Bratislava, IČO: 46 879 501, správcom konkurznej podstaty ktorého je Mgr. Robert Antal, so sídlom kancelárie Ul. Kláry Jarunkovej 2, 974 04 Banská Bystrica, značka správcu S527, o návrhu veriteľa Slovenská konsolidačná, a.s. so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava 1, IČO: 35 776 005 na potvrdenie prevodu pohľadávok v konkurznom konaní, takto
bankruptcy
2020-05-27
Okresný súd Banská Bystrica v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu SAPUCHA s.r.o. "v konkurze", so sídlom Svetlá 1, 811 02 Bratislava, IČO: 46 879 501, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel: Sro, vložka č.: 111830/B, správcom ktorého je Mgr. Robert Antal, so sídlom kancelárie Ul. Kláry Jarunkovej 2, 974 04 Banská Bystrica, značka správcu S 527, o návrhu správcu na uloženie podania žaloby, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46879501/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46879501/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46879501",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →