SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NARNIAN s.r.o.
- IČO46846824
- DIČ2023613900
- IČ DPHSK2023613900
- NACE8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Vranov nad Topľou, SK. Pôsobí v odvetví Čin.súv.s krajin.úpravou, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
286k €
↘ -10.3% YoY
EBITDA · 2025
43k €
Čistý zisk · 2025
22k €
Aktíva spolu
192k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 24k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 286k € | 43k € | 22k € | 192k € | RUZ závierka |
| 2024 | 319k € | 21k € | 3 107 € | 177k € | RUZ závierka |
| 2023 | 306k € | 16k € | -179 € | 192k € | RUZ závierka |
| 2022 | 354k € | 54k € | 29k € | 223k € | RUZ závierka |
| 2021 | 306k € | 19k € | 1 743 € | 219k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 286 tis. € | 319 tis. € | 306 tis. € | 354 tis. € | 306 tis. € | 368 tis. € |
| EBITDA | 43 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | 54 tis. € | 19 tis. € | 48 tis. € |
| EBITDA marža | 15.1 % | 6.6 % | 5.1 % | 15.2 % | 6 % | 13.1 % |
| Čistý zisk | 22 tis. € | 3 tis. € | -179 € | 29 tis. € | 2 tis. € | 27 tis. € |
| Aktíva spolu | 192 tis. € | 177 tis. € | 192 tis. € | 223 tis. € | 219 tis. € | 240 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Konateľ
Ing. Martin Boroš
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Boroš
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
NARNIAN s.r.o.RPO
Sídlo
Duklianskych hrdinov 2730
Vznik
2012-09-25 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46846824RPO
DIČ
2023613900FS
IČ DPH
SK2023613900 · aktívneFS
NACE
8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vranov nad Topľou
Krajina
SK
IBAN
SK2602000000003065032154FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-02-29 | Mesto Snina, Mestský úrad Snina | Zmluva o dielo č. 02/2024 | 18k € |
| 2022-10-18 | Obec Nižný Kručov | Zmluva o dielo | 5 918 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NARNIAN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46846824/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46846824/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46846824", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →