SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ESSELL s.r.o.
- IČO46660658
- DIČ2023527231
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Sabinov, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
8 901 €
Zisk 958 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
8 901 €
↘ -17.6% YoY
EBITDA · 2025
1 611 €
Čistý zisk · 2025
958 €
Aktíva spolu
14k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 901 € | 1 611 € | 958 € | 14k € | RUZ závierka |
| 2024 | 11k € | 1 959 € | 1 327 € | 13k € | RUZ závierka |
| 2023 | 8 886 € | 627 € | 231 € | 12k € | RUZ závierka |
| 2022 | 6 399 € | 876 € | 320 € | 11k € | RUZ závierka |
| 2021 | 5 217 € | 1 112 € | 365 € | 10k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 9 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | 2 tis. € | 627 € | 876 € | 1 tis. € | 790 € |
| EBITDA marža | 18.1 % | 18.1 % | 7.1 % | 13.7 % | 21.3 % | 16.8 % |
| Čistý zisk | 958 € | 1 tis. € | 231 € | 320 € | 365 € | 88 € |
| Aktíva spolu | 14 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Iveta Hrabčáková
IH
Konateľ
Iveta Hrabčáková
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Hrabčák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ladislav Hrabčák | Konateľ | 2014-10-16 | — |
| Ing. Ladislav Hrabčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-02-12 | 2022-08-15 |
| Ing. Vladimír Jančár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-09-21 | 2015-02-11 |
| Ing. Vladimír Jančár | Konateľ | 2012-08-09 | 2014-10-16 |
| Ing. Vladimír Jančár | Konateľ | 2012-08-09 | 2015-02-11 |
| Patrik Peniak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-06-05 | 2012-09-20 |
| Patrik Peniak | Konateľ | 2012-06-05 | 2012-09-20 |
| Patrik Peniak | Konateľ | 2012-06-05 | 2012-08-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
ESSELL s.r.o.RPO
Sídlo
Jarková 16/54
Vznik
2012-06-05 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46660658RPO
DIČ
2023527231FS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Sabinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ESSELL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46660658/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46660658/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46660658", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →