SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 F - ENERGY s.r.o.

  • IČO46583785
  • DIČ2023446491
  • IČ DPHSK2023446491
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Ľubotice, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 102k € Zisk 6 394 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
102k €
↗ +4.4% YoY
EBITDA · 2024
8 289 €
Čistý zisk · 2024
6 394 €
Aktíva spolu
44k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 46k 92k 139k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 102k € 8 289 € 6 394 € 44k € RUZ závierka
2023 98k € 12k € 9 501 € 35k € RUZ závierka
2022 100k € 1 921 € 1 263 € 21k € RUZ závierka
2021 116k € 970 € 510 € 45k € RUZ závierka
2020 127k € 4 052 € 2 956 € 42k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby102 tis. €98 tis. €100 tis. €116 tis. €127 tis. €147 tis. €
EBITDA8 tis. €12 tis. €2 tis. €970 €4 tis. €8 tis. €
EBITDA marža8.1 %12.4 %1.9 %0.8 %3.2 %5.4 %
Čistý zisk6 tis. €10 tis. €1 tis. €510 €3 tis. €6 tis. €
Aktíva spolu44 tis. €35 tis. €21 tis. €45 tis. €42 tis. €41 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Marcinová
Od 2022-05-22
EM
Konateľ
Eva Marcinová
Od 2012-03-13
EM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Marcinová
Od 2012-03-13
Do 2022-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
F - ENERGY s.r.o.RPO
Sídlo
Pod Hájom 2396/39
Vznik
2012-03-13 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46583785RPO
DIČ
2023446491FS
IČ DPH
SK2023446491 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Ľubotice
Krajina
SK
IBAN
SK4711000000002928872366FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-08-01 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov DOHODA číslo 18/37/051/208 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
F - ENERGY s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46583785/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46583785/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46583785",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →