SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EKO GREEN, s.r.o.
- IČO46580972
- DIČ2023483990
- IČ DPHSK2023483990
- NACE0220 · Ťažba dreva
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bátovce, SK. Pôsobí v odvetví Ťažba dreva, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 76/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
802k €
↗ +67.8% YoY
EBITDA · 2024
338k €
Čistý zisk · 2024
21k €
Aktíva spolu
1.75mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 199k €
Kredit
B· 76/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
6 510 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
76 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 802k € | 338k € | 21k € | 1.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 478k € | 306k € | 27k € | 1.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 487k € | 308k € | 40k € | 1.9 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 376k € | 294k € | 27k € | 2.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 212k € | 298k € | -46k € | 2.17 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 802 tis. € | 478 tis. € | 487 tis. € | 376 tis. € | 212 tis. € | 289 tis. € |
| EBITDA | 338 tis. € | 306 tis. € | 308 tis. € | 294 tis. € | 298 tis. € | 423 tis. € |
| EBITDA marža | 42.1 % | 64 % | 63.3 % | 78.2 % | 140.5 % | 146.4 % |
| Čistý zisk | 21 tis. € | 27 tis. € | 40 tis. € | 27 tis. € | -46 tis. € | 75 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.75 M € | 1.68 M € | 1.90 M € | 2.18 M € | 2.17 M € | 2.09 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ZP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdenko Pažický
ZP
Konateľ
Zdenko Pažický
ZP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdenko Pažický
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Zdenko Pažický
Zdenko Pažický
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EKO GREEN, s.r.o.RPO
Sídlo
Bátovce 364
Vznik
2012-03-24 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46580972RPO
DIČ
2023483990FS
IČ DPH
SK2023483990 · aktívneFS
NACE
0220 · Ťažba dreva
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Bátovce
Krajina
SK
IBAN
SK0575000000004025240287FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-09-05 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042NR080040 | 725k € |
| 2014-10-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. NR02588 | 250k € |
| 2015-04-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. NR02709 | 243k € |
| 2025-01-31 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 086NR700009 | 195k € |
| 2014-12-18 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Gazdovský dvor Jabloňovce | 83k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EKO GREEN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46580972/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46580972/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46580972", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →