SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JAS Pieniny s.r.o.

  • IČO46580433
  • DIČ2023469943
  • IČ DPHSK2023469943
  • NACE5611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Červený Kláštor, SK. Pôsobí v odvetví 5611.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
159k €
↗ +10.4% YoY
EBITDA · 2025
9 529 €
Čistý zisk · 2025
6 897 €
Aktíva spolu
44k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 58k 116k 175k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 159k € 9 529 € 6 897 € 44k € RUZ závierka
2024 144k € 12k € 10k € 9 896 € RUZ závierka
2023 107k € 21k € 21k € 35k € RUZ závierka
2022 88k € -10k € -10k € 11k € RUZ závierka
2021 47k € -16k € -16k € 11k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby159 tis. €144 tis. €107 tis. €88 tis. €47 tis. €78 tis. €
EBITDA10 tis. €12 tis. €21 tis. €-10 tis. €-16 tis. €18 tis. €
EBITDA marža6 %8.3 %20 %-11.5 %-33.7 %22.9 %
Čistý zisk7 tis. €10 tis. €21 tis. €-10 tis. €-16 tis. €16 tis. €
Aktíva spolu44 tis. €10 tis. €35 tis. €11 tis. €11 tis. €28 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adriana Hubcejová
Od 2014-08-23
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ján Hubcej
Od 2014-08-23
AH
Konateľ
Adriana Hubcejová
Od 2014-06-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Boris Takáč Konateľ 2012-03-21 2014-08-22
Boris Takáč Konateľ 2012-03-21 2014-06-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JAS Pieniny s.r.o.RPO
Sídlo
Červený Kláštor 146
Vznik
2012-03-21 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46580433RPO
DIČ
2023469943FS
IČ DPH
SK2023469943 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Červený Kláštor
Krajina
SK
IBAN
SK1602000000003358485755FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-11-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 10k €
2015-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodnečného uchádzača o zamestnanie podľa §50 5 438 €
2015-01-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci NP č. XXXIV-2 " Podpora rozvoja regionálnej zamestnanosti bez BSK" podľa § 54 ods. 1 písm.a) zákona č. 5/2004 Z. z. v platnom znení 2 855 €
2015-01-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci NP č. XXXIV-2 " Podpora rozvoja regionálnej zamestnanosti bez B" podľa § 54 ods. 1 písm.a) zákona č. 5/2004 Z. z. v platnom znení 2 855 €
2020-05-11 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Kežmarok Dohoda 20/46/54E/618/O3B/KK o poskytnutí FP v rámci projektu PRVÁ POMOC OPATRENIE č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JAS Pieniny s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46580433/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46580433/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46580433",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →