SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o.
- IČO46543490
- DIČ2023425602
- IČ DPHSK2023425602
- NACE4321 · Elektrická inštalácia
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 14 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
732k €
↘ -43.4% YoY
EBITDA · 2025
62k €
Čistý zisk · 2025
9 496 €
Aktíva spolu
592k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
14
Σ 343k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 732k € | 62k € | 9 496 € | 592k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.29 mil. € | 79k € | 26k € | 471k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.12 mil. € | 79k € | 31k € | 635k € | RUZ závierka |
| 2022 | 515k € | 43k € | 6 994 € | 401k € | RUZ závierka |
| 2021 | 414k € | 41k € | 5 961 € | 366k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 732 tis. € | 1.29 M € | 2.12 M € | 515 tis. € | 414 tis. € | 436 tis. € |
| EBITDA | 62 tis. € | 79 tis. € | 79 tis. € | 43 tis. € | 41 tis. € | 46 tis. € |
| EBITDA marža | 8.4 % | 6.1 % | 3.7 % | 8.3 % | 9.8 % | 10.6 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 26 tis. € | 31 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 592 tis. € | 471 tis. € | 635 tis. € | 401 tis. € | 366 tis. € | 325 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ferenc Stemmer
TK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tamás Kázmér
FS
Konateľ
Ferenc Stemmer
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tamás Kázmér | Konateľ | 2012-02-14 | — |
| Ferenc Stemmer | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-02-14 | 2022-05-17 |
| Tamás Kázmér | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-02-14 | 2021-09-20 |
| Tamás Kázmér | Konateľ | 2012-02-14 | 2021-09-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tamás Kázmér
Ferenc Stemmer
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o.RPO
Sídlo
Ružová 627/22
Vznik
2012-02-14 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46543490RPO
DIČ
2023425602FS
IČ DPH
SK2023425602 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK0309000000005189307016FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-02-09 | Svätý Peter | Zlepšenie energ. hospodárnosti klubovne a telocvične v obci Svätý Peter | 125k € |
| 2023-05-29 | Spojená škola, Školská 1087, Sládkovičovo | Dodanie fotovoltaických panelov na výrobu el. energie. | 80k € |
| 2024-11-13 | Mesto Dunajská Streda | Zmluva o dielo na zhotovenie projektovej dokumentácie | 72k € |
| 2023-04-14 | Obec Kráľov Brod | Kúpna zmluva | 34k € |
| 2024-07-18 | Mesto Dunajská Streda | Zmluva o dielo na zhotovenie projektovej dokumentácie | 17k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STEMMER & KÁZMÉR, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46543490/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46543490/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46543490", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →