SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 EMPRES - IN s.r.o.

  • IČO46460381
  • DIČ2023390182
  • IČ DPHSK2023390182
  • NACE7820 · Agent.sprostr.dočas.zam.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Agent.sprostr.dočas.zam., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.73mil. €
↘ -39.2% YoY
EBITDA · 2024
150k €
Čistý zisk · 2024
47k €
Aktíva spolu
955k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.73 mil. € 150k € 47k € 955k € RUZ závierka
2023 4.49 mil. € 150k € 20k € 874k € RUZ závierka
2022 4.44 mil. € 227k € 130k € 1.12 mil. € RUZ závierka
2021 365k € 22k € 16k € 345k € RUZ závierka
2020 31k € -16k € -21k € 37k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.73 M €4.49 M €4.44 M €365 tis. €31 tis. €2 tis. €
EBITDA150 tis. €150 tis. €227 tis. €22 tis. €-16 tis. €-15 tis. €
EBITDA marža5.5 %3.3 %5.1 %6.2 %-52.1 %-685.6 %
Čistý zisk47 tis. €20 tis. €130 tis. €16 tis. €-21 tis. €-20 tis. €
Aktíva spolu955 tis. €874 tis. €1.12 M €345 tis. €37 tis. €62 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tamara Šatanková
Od 2023-05-04
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Maroš Komora
Od 2023-05-04
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jaroslav Komora
Od 2022-07-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Jaroslav Komora Konateľ 2011-12-13
Mgr. Jaroslav Komora Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-09-14 2022-07-22
Jaroslav Komora Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-12-13 2012-09-13
Jaroslav Komora Konateľ 2011-12-13 2012-09-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EMPRES - IN s.r.o.RPO
Sídlo
Družstevná 740/6
Vznik
2011-12-13 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46460381RPO
DIČ
2023390182FS
IČ DPH
SK2023390182 · aktívneFS
NACE
7820 · Agent.sprostr.dočas.zam.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK7675000000004024966051FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-11-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-28 Stredná odborná škola ekonomiky, hotelierstva a služieb Jána Andraščíka, Pod Vinbargom 3, Bardejov Zmluva č. 12/2025/DA o poskytovaní praktického vyučovania 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EMPRES - IN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46460381/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46460381/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46460381",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →