SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 3AI. s.r.o.
- IČO46443177
- DIČ2023375310
- IČ DPHSK2023375310
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
741k €
↗ +2.9% YoY
EBITDA · 2024
31k €
Čistý zisk · 2024
1 653 €
Aktíva spolu
224k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 3 843 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 741k € | 31k € | 1 653 € | 224k € | RUZ závierka |
| 2023 | 720k € | 38k € | 18k € | 208k € | RUZ závierka |
| 2022 | 751k € | -5 820 € | -28k € | 213k € | RUZ závierka |
| 2021 | 654k € | 41k € | 13k € | 246k € | RUZ závierka |
| 2020 | 404k € | 19k € | -2 532 € | 171k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 741 tis. € | 720 tis. € | 751 tis. € | 654 tis. € | 404 tis. € | 278 tis. € |
| EBITDA | 31 tis. € | 38 tis. € | -6 tis. € | 41 tis. € | 19 tis. € | 37 tis. € |
| EBITDA marža | 4.2 % | 5.3 % | -0.8 % | 6.2 % | 4.7 % | 13.4 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 18 tis. € | -28 tis. € | 13 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € |
| Aktíva spolu | 224 tis. € | 208 tis. € | 213 tis. € | 246 tis. € | 171 tis. € | 127 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Letko
VH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Veronika Harušťáková
VH
Konateľ
Veronika Harušťáková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ivan Letko | Konateľ | 2018-11-05 | — |
| Ing. Ivo Štefek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | 2023-07-26 |
| Ing. Ivan Letko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-11-14 | 2023-07-26 |
| Ing. Juraj Jance | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-04-26 | 2018-11-13 |
| Ing. Juraj Jance | Konateľ | 2018-04-17 | 2018-11-05 |
| Ing. Juraj Jance | Konateľ | 2018-04-17 | 2018-11-13 |
| Ing. Ivan Letko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-09-22 | 2018-04-25 |
| Ing. Ivan Letko | Konateľ | 2015-08-24 | 2018-04-25 |
| Ing. Ivan Letko | Konateľ | 2015-08-24 | 2018-04-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
3AI. s.r.o.RPO
Sídlo
Horný Moštenec 194
Vznik
2011-11-22 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46443177RPO
DIČ
2023375310FS
IČ DPH
SK2023375310 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK4175000000004014974808FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-05-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 | 3 843 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
3AI. s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46443177/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46443177/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46443177", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →