SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 NOEZON, s. r. o.

  • IČO46380752
  • DIČ2023348514
  • IČ DPHSK2023348514
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.43mil. €
↗ +0.4% YoY
EBITDA · 2024
84k €
Čistý zisk · 2024
28k €
Aktíva spolu
988k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 59k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 23 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.43 mil. € 84k € 28k € 988k € RUZ závierka
2023 2.42 mil. € 102k € 38k € 1.16 mil. € RUZ závierka
2022 2.02 mil. € 119k € 69k € 1.17 mil. € RUZ závierka
2021 2.87 mil. € 329k € 222k € 1.17 mil. € RUZ závierka
2020 1.86 mil. € 265k € 188k € 601k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.43 M €2.42 M €2.02 M €2.87 M €1.86 M €748 tis. €
EBITDA84 tis. €102 tis. €119 tis. €329 tis. €265 tis. €43 tis. €
EBITDA marža3.5 %4.2 %5.9 %11.4 %14.3 %5.8 %
Čistý zisk28 tis. €38 tis. €69 tis. €222 tis. €188 tis. €24 tis. €
Aktíva spolu988 tis. €1.16 M €1.17 M €1.17 M €601 tis. €250 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JK
Konateľ
Jozef Kozák
Od 2011-10-05
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Kozák
Od 2011-10-05
JK
Konateľ
Jozef Kozák
Od 2011-10-05
Do 2016-10-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
NOEZON, s. r. o.RPO
Sídlo
Partizánska 2850
Vznik
2011-10-05 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46380752RPO
DIČ
2023348514FS
IČ DPH
SK2023348514 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
BE76967323449795FS
Bankové účty
9 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 59k € celková hodnota 2025-05-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-05-23 Mesto Bardejov Dodatok č. 2 k Zmluve o nájme nebytových priestorov 59k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NOEZON, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46380752/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46380752/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46380752",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →