SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Trnka Gastronomy, spol. s r. o.
- IČO46241329
- DIČ2023293052
- IČ DPHSK2023293052
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava - mestská časť Karlova Ves, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
C · 60/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.06 mil. €
Zisk -142k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.06mil. €
↘ -6.1% YoY
EBITDA · 2024
-68k €
Čistý zisk · 2024
-142k €
Aktíva spolu
780k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
C· 60/100
Vznik
2011
· 15 rokov
V roku 2024 dosiahla firma tržby 2.1 M €, -6% YoY, čistý zisk -142 tis. €. Compliance vrstva: Štandardný profil. Aktívna od roku 2011. Bez aktívnych sankcií, dlhov a insolvenčných vlajočiek.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky compliance signály v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, PEP, insolvencia, daňový dlh ani shell-address sústredenie. Vhodné pre štandardný KYB bez enhanced due diligence.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
38 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.06 mil. € | -68k € | -142k € | 780k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.19 mil. € | 23k € | -7 316 € | 978k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.47 mil. € | -100k € | -142k € | 912k € | RUZ závierka |
| 2021 | 994k € | -122k € | -169k € | 587k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.18 mil. € | -78k € | -133k € | 280k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.06 M € | 2.19 M € | 1.47 M € | 994 tis. € | 1.18 M € | 1.81 M € |
| EBITDA | -68 tis. € | 23 tis. € | -100 tis. € | -122 tis. € | -78 tis. € | 10 tis. € |
| EBITDA marža | -3.3 % | 1.1 % | -6.8 % | -12.3 % | -6.6 % | 0.5 % |
| Čistý zisk | -142 tis. € | -7 tis. € | -142 tis. € | -169 tis. € | -133 tis. € | -46 tis. € |
| Aktíva spolu | 780 tis. € | 978 tis. € | 912 tis. € | 587 tis. € | 280 tis. € | 261 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Trnka
MT
Konateľ
Michal Trnka
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Trnka
Skutoční vlastníci
RPVS nemá pre IČO 46241329 záznam — firma asi nepartneruje VS.
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Trnka Gastronomy, spol. s r. o.RPO
Sídlo
Staré Grunty 18
Vznik
2011-06-22 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46241329RPO
DIČ
2023293052FS
IČ DPH
SK2023293052 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Krajina
SK
Web
IBAN
SK3202000000002903901757FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-10-08 | Stredná odborná škola obchodu a služieb, Lomonosovova 2797/6, Trnava, Ulica Lomonosovova 2797/6, Trnava | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania | 0 € |
| 2024-05-07 | Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1 | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania - Leto 2023/2024 | 0 € |
| 2023-05-31 | Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1 | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania - Leto 2022/2023 | 0 € |
| 2023-04-18 | Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1 | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania číslo 26/2022-2023 | 0 € |
| 2022-10-03 | Mesto Trnava | Sponzorská zmluva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Trnka Gastronomy, spol. s r. o. nespadá pod rozsah NIS2 na základe NACE kódu, veľkosti a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46241329/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46241329/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46241329", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý fakt linkuje na primárny verejný register. Entyrix nepretvára dáta — robí ich queryovateľnými a joinovateľnými.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →