SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Energy PD s. r. o.

  • IČO46207589
  • DIČ2023272691
  • IČ DPHSK2023272691
  • NACE3512 · Prenos elektriny

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bojnice, SK. Pôsobí v odvetví Prenos elektriny.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 196k € Zisk 43k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
196k €
↗ +0.9% YoY
EBITDA · 2024
154k €
Čistý zisk · 2024
43k €
Aktíva spolu
295k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 77k 154k 233k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 196k € 154k € 43k € 295k € RUZ závierka
2023 194k € 128k € 207k € 1.56 mil. € RUZ závierka
2022 212k € 151k € -16k € 1.23 mil. € RUZ závierka
2021 203k € 165k € 36k € 1.26 mil. € RUZ závierka
2020 207k € 191k € 58k € 740k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby196 tis. €194 tis. €212 tis. €203 tis. €207 tis. €204 tis. €
EBITDA154 tis. €128 tis. €151 tis. €165 tis. €191 tis. €187 tis. €
EBITDA marža78.4 %65.9 %70.9 %81.1 %92.3 %91.7 %
Čistý zisk43 tis. €207 tis. €-16 tis. €36 tis. €58 tis. €42 tis. €
Aktíva spolu295 tis. €1.56 M €1.23 M €1.26 M €740 tis. €645 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Marek Kráľ
Od 2022-06-23
IB
Konateľ
Ing. Bohumil Kráľ, CSc.
Od 2011-05-26
MM
Konateľ
Mgr. Marek Kráľ
Od 2011-05-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Bohumil Kráľ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-17 2025-02-19
Ing. Bohumil Kráľ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-05-26 2022-05-16
Ing. Jaroslav Kráľ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-05-26 2017-12-08
Mgr. Marek Kráľ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-05-26 2022-06-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marek Kráľ
od 2018-01-02
Bohumil Kráľ
od 2018-01-02 · do 2025-07-15
Bohumil Kráľ
od 2017-07-27 · do 2018-01-02
Jaroslav Kráľ
od 2017-07-27 · do 2018-01-02
Marek Kráľ
od 2017-07-27 · do 2018-01-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Energy PD s. r. o.RPO
Sídlo
Slnečná 1657/9
Vznik
2011-05-26 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46207589RPO
DIČ
2023272691FS
IČ DPH
SK2023272691 · aktívneFS
NACE
3512 · Prenos elektriny
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bojnice
Krajina
SK
IBAN
SK7711000000002929856958FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Energy PD s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46207589/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46207589/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46207589",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →