SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FireControls, s.r.o.

  • IČO46184937
  • DIČ2023265464
  • IČ DPHSK2023265464
  • NACE2651 · Výroba merac.nástrojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Lietavská Lúčka, SK. Pôsobí v odvetví Výroba merac.nástrojov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
473k €
↘ -41.7% YoY
EBITDA · 2024
69k €
Čistý zisk · 2024
58k €
Aktíva spolu
438k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 345k 690k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 473k € 69k € 58k € 438k € RUZ závierka
2023 811k € 90k € 83k € 370k € RUZ závierka
2022 951k € 176k € 167k € 465k € RUZ závierka
2021 524k € 48k € 41k € 229k € RUZ závierka
2020 470k € 18k € 3 235 € 211k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby473 tis. €811 tis. €951 tis. €524 tis. €470 tis. €373 tis. €
EBITDA69 tis. €90 tis. €176 tis. €48 tis. €18 tis. €11 tis. €
EBITDA marža14.7 %11.1 %18.5 %9.2 %3.8 %3.1 %
Čistý zisk58 tis. €83 tis. €167 tis. €41 tis. €3 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu438 tis. €370 tis. €465 tis. €229 tis. €211 tis. €217 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Šimko
Od 2022-05-21
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Štefanec
Od 2022-05-21
Konateľ
Juraj Šimko
Od 2011-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Štefanec Konateľ 2011-05-17
Juraj Šimko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-05-17 2022-05-20
Peter Štefanec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-05-17 2022-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FireControls, s.r.o.RPO
Sídlo
Žilinská cesta 492/92
Vznik
2011-05-17 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46184937RPO
DIČ
2023265464FS
IČ DPH
SK2023265464 · aktívneFS
NACE
2651 · Výroba merac.nástrojov
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Lietavská Lúčka
Krajina
SK
IBAN
SK5211110000001276557007FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-03-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina DOHODA číslo: 21/25/54E/2149 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B 0 €
2019-12-18 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FireControls, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46184937/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46184937/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46184937",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →