SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGRO - HRON, s.r.o.
- IČO45969841
- DIČ2023157961
- IČ DPHSK2023157961
- NACE0161 · Služ.súvis.s pestovaním
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Lučenec, SK. Pôsobí v odvetví Služ.súvis.s pestovaním, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
482k €
↗ +130.5% YoY
EBITDA · 2024
103k €
Čistý zisk · 2024
47k €
Aktíva spolu
367k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 482k € | 103k € | 47k € | 367k € | RUZ závierka |
| 2023 | 209k € | 50k € | -4 103 € | 295k € | RUZ závierka |
| 2022 | 112k € | -13k € | -54k € | 315k € | RUZ závierka |
| 2021 | 119k € | -3 633 € | -19k € | 186k € | RUZ závierka |
| 2020 | 88k € | 6 227 € | -4 260 € | 172k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 482 tis. € | 209 tis. € | 112 tis. € | 119 tis. € | 88 tis. € | 113 tis. € |
| EBITDA | 103 tis. € | 50 tis. € | -13 tis. € | -4 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA marža | 21.4 % | 23.8 % | -11.9 % | -3.1 % | 7 % | 1.5 % |
| Čistý zisk | 47 tis. € | -4 tis. € | -54 tis. € | -19 tis. € | -4 tis. € | -433 € |
| Aktíva spolu | 367 tis. € | 295 tis. € | 315 tis. € | 186 tis. € | 172 tis. € | 112 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Hronček
VH
Konateľ
Vladimír Hronček
VH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Hronček
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Hronček
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AGRO - HRON, s.r.o.RPO
Sídlo
Ľ. Podjavorinskej 5202/50
Vznik
2010-12-21 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45969841RPO
DIČ
2023157961FS
IČ DPH
SK2023157961 · aktívneFS
NACE
0161 · Služ.súvis.s pestovaním
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Lučenec
Krajina
SK
IBAN
SK3709000000000342931876FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-17 | Slovenský pozemkový fond | NZ č. 04885/2025-PNZ -P41543/25.00 - AGRO - HRON. s.r.o. | 0 € |
| 2023-10-12 | Inšpektorát práce Banská Bystrica | Dohoda o splátkach | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRO - HRON, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45969841/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45969841/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45969841", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →