SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VERONIKA MODA, s.r.o.

  • IČO45919143
  • DIČ2023130186
  • IČ DPHSK2023130186
  • NACE1410

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Skalité, SK. Pôsobí v odvetví 1410, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
626k €
↗ +54.5% YoY
EBITDA · 2025
-2 834 €
Čistý zisk · 2025
1 564 €
Aktíva spolu
269k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
7
Σ 130k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 227k 454k 689k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 626k € -2 834 € 1 564 € 269k € RUZ závierka
2024 405k € 7 695 € -1 658 € 297k € RUZ závierka
2023 308k € 6 343 € 94 € 111k € RUZ závierka
2022 382k € 741 € 4 855 € 102k € RUZ závierka
2021 150k € -28k € -8 648 € 80k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby626 tis. €405 tis. €308 tis. €382 tis. €150 tis. €279 tis. €
EBITDA-3 tis. €8 tis. €6 tis. €741 €-28 tis. €15 tis. €
EBITDA marža-0.5 %1.9 %2.1 %0.2 %-18.8 %5.5 %
Čistý zisk2 tis. €-2 tis. €94 €5 tis. €-9 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu269 tis. €297 tis. €111 tis. €102 tis. €80 tis. €116 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dáša Potočárová
Od 2022-09-20
JU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Urbánek
Od 2022-05-21
DP
Konateľ
Daša Potočárová
Od 2010-11-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Urbánek Konateľ 2010-11-05
Dáša Potočárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-11-05 2022-09-19
Dáša Potočárová Konateľ 2010-11-05 2017-06-28
Jozef Urbánek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-11-05 2022-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VERONIKA MODA, s.r.o.RPO
Sídlo
Skalité 1007
Vznik
2010-11-05 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45919143RPO
DIČ
2023130186FS
IČ DPH
SK2023130186 · aktívneFS
NACE
1410
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Skalité
Krajina
SK
IBAN
SK2202000000002826210951FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 130k € celková hodnota 2026-02-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-03-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 30k €
2024-03-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 28k €
2026-02-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy 27k €
2023-03-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 21k €
2022-04-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 20k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VERONIKA MODA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45919143/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45919143/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45919143",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →