SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 M2M Solutions, s.r.o.
- IČO45911525
- DIČ2023160568
- IČ DPHSK2023160568
- NACE6210
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 6210, 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
6.35 mil. €
Zisk 410k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
6.35mil. €
↗ +244.9% YoY
EBITDA · 2024
802k €
Čistý zisk · 2024
410k €
Aktíva spolu
2.79mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
13
Σ 451k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.35 mil. € | 802k € | 410k € | 2.79 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.84 mil. € | 464k € | 184k € | 3.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.65 mil. € | 161k € | -56k € | 1.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.2 mil. € | 318k € | 34k € | 1.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.91 mil. € | 368k € | 201k € | 1.32 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.35 M € | 1.84 M € | 1.65 M € | 2.20 M € | 1.91 M € | 1.89 M € |
| EBITDA | 802 tis. € | 464 tis. € | 161 tis. € | 318 tis. € | 368 tis. € | 188 tis. € |
| EBITDA marža | 12.6 % | 25.2 % | 9.8 % | 14.5 % | 19.3 % | 10 % |
| Čistý zisk | 410 tis. € | 184 tis. € | -56 tis. € | 34 tis. € | 201 tis. € | 85 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.79 M € | 3.10 M € | 1.54 M € | 1.55 M € | 1.32 M € | 1.10 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Skurčák
BM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Miroslav Záhorský
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Jančo
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Pšenák, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-06-10 | — |
| Mgr. art. Tomáš Jančo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-06-10 | — |
| Ing. Martin Jančo | Konateľ | 2015-03-01 | — |
| Ing. Vladimír Pšenák, PhD. | Konateľ | 2012-08-24 | — |
| Ing. Ján Putala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-02-26 | 2025-01-07 |
| Ing. Ľubomír Skurčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-02-26 | 2025-01-07 |
| Jozef Sabo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-02-26 | 2022-10-28 |
| Ing. Ján Putala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-05-29 | 2022-02-25 |
| Ing. Ľubomír Skurčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-05-29 | 2022-02-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin JančoPEP
Tomáš Jančo
Vladimír Pšenák
Ľubomír Skurčák
Miroslav Záhorský
Martin Jančo
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
M2M Solutions, s.r.o.RPO
Sídlo
Vysokoškolákov 1757/1
Vznik
2010-12-28 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45911525RPO
DIČ
2023160568FS
IČ DPH
SK2023160568 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK6975000000004012707220FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-06-25 | Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti | 404k € |
| 2025-07-17 | Združenie miest a obcí Slovenska | ZMLUVA | 20k € |
| 2025-07-23 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o poskytnutí pomoci formou podnikateľského vouchera na firemný audit | 9 600 € |
| 2026-04-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda – NP Zvyšovanie zručností zamestnancov | 8 816 € |
| 2025-05-07 | Výskumná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI | 4 000 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
M2M Solutions, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45911525/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45911525/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45911525", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →