SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MH-Sped, s.r.o.
- IČO45862648
- DIČ2023114093
- IČ DPHSK2023114093
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · transport-land
Tržby · 2024
11.22 mil. €
Zisk 245k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
11.22mil. €
↘ -0.5% YoY
EBITDA · 2024
1.68mil. €
Čistý zisk · 2024
245k €
Aktíva spolu
6.16mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
3
Σ 850 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.22 mil. € | 1.68 mil. € | 245k € | 6.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 11.28 mil. € | 1.53 mil. € | 344k € | 6.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 11.23 mil. € | 1.27 mil. € | 268k € | 6.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 9.77 mil. € | 1.42 mil. € | 407k € | 5.76 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 9.42 mil. € | 2.05 mil. € | 356k € | 5.25 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 11.22 M € | 11.28 M € | 11.23 M € | 9.77 M € | 9.42 M € | 9.81 M € |
| EBITDA | 1.68 M € | 1.53 M € | 1.27 M € | 1.42 M € | 2.05 M € | 1.05 M € |
| EBITDA marža | 15 % | 13.6 % | 11.3 % | 14.5 % | 21.8 % | 10.7 % |
| Čistý zisk | 245 tis. € | 344 tis. € | 268 tis. € | 407 tis. € | 356 tis. € | -134 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.16 M € | 6.37 M € | 6.32 M € | 5.76 M € | 5.25 M € | 5.95 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Hudec
MH
Konateľ
Martin Hudec
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Hudec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Martin Hudec | Konateľ | 2010-10-06 | — |
| Martin Hudec | Konateľ | 2024-01-01 | 2025-09-29 |
| Martin Hudec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2024-01-01 | 2025-09-29 |
| Roman Donoval | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-01-20 | 2024-12-20 |
| Roman Donoval | Konateľ | 2021-01-08 | 2023-12-31 |
| Roman Donoval | Konateľ | 2021-01-08 | 2023-12-31 |
| Martin Hudec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-10-06 | 2021-01-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Hudec
Martin Hudec
Martin Hudec
Roman Donoval
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
MH-Sped, s.r.o.RPO
Sídlo
Zvolenská cesta 165
Vznik
2010-10-06 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45862648RPO
DIČ
2023114093FS
IČ DPH
SK2023114093 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK2002000000003068391857FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-05-24 | Obec Zlatno | Zmluva o poskytnutí finančnej podpory | 350 € |
| 2025-05-26 | Obec Badín, Sládkovičova č. 4 | SPONZORSKÁ ZMLUVA č. 202505014 | 300 € |
| 2025-07-10 | Obec Badín, Sládkovičova č. 4 | SPONZORSKÁ ZMLUVA č. 202507017 | 200 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
MH-Sped, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · transport-land. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45862648/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45862648/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45862648", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →