SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AQUAKOR STAVEBNINY s.r.o.
- IČO45860564
- DIČ2023107185
- IČ DPHSK2023107185
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Žarnovica, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.45mil. €
↗ +0.6% YoY
EBITDA · 2024
-4 266 €
Čistý zisk · 2024
-17k €
Aktíva spolu
1.26mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
6
Σ 965 €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.45 mil. € | -4 266 € | -17k € | 1.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.44 mil. € | 34k € | 24k € | 1.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.51 mil. € | 62k € | 48k € | 1.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.55 mil. € | 109k € | 73k € | 1.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.36 mil. € | 102k € | 70k € | 1.18 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.45 M € | 1.44 M € | 1.51 M € | 1.55 M € | 1.36 M € | 1.29 M € |
| EBITDA | -4 tis. € | 34 tis. € | 62 tis. € | 109 tis. € | 102 tis. € | 103 tis. € |
| EBITDA marža | -0.3 % | 2.4 % | 4.1 % | 7 % | 7.5 % | 8 % |
| Čistý zisk | -17 tis. € | 24 tis. € | 48 tis. € | 73 tis. € | 70 tis. € | 77 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.26 M € | 1.26 M € | 1.28 M € | 1.28 M € | 1.18 M € | 1.19 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Emil Hanus
IE
Konateľ
Ing. Emil Hanus
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Emil Hanus
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AQUAKOR STAVEBNINY s.r.o.RPO
Sídlo
Partizánska 7/4
Vznik
2010-09-21 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45860564RPO
DIČ
2023107185FS
IČ DPH
SK2023107185 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Žarnovica
Krajina
SK
IBAN
SK5402000000002804812951FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-07-29 | Mesto Žarnovica | Zmluva o sponzorstve č. ZS2024096/OKMŠ - spolufinancovanie podujatia "Deň mesta Žarnovica" | 400 € |
| 2023-08-25 | Mesto Žarnovica | Zmluva o sponzorstve | 400 € |
| 2023-06-07 | Obec Ostrý Grúň | Zmluva o reklame | 150 € |
| 2025-07-31 | Mestský podnik služieb Žarnovica s.r.o. | Zmluva o zložení a spracovaní priemyselného odpadu | 15 € |
| 2025-11-20 | Stredná odborná škola, Bystrická ulica 4, Žarnovica | Kúpna zmluva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AQUAKOR STAVEBNINY s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45860564/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45860564/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45860564", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →