SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Lekáreň Herbária, s. r. o.

  • IČO45849579
  • DIČ2023123762
  • IČ DPHSK2023123762
  • NACE4773 · Lekárne

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Brezová pod Bradlom, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.37mil. €
↗ +6.1% YoY
EBITDA · 2025
54k €
Čistý zisk · 2025
17k €
Aktíva spolu
377k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
9
Σ 400 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 33 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 497k 993k 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.37 mil. € 54k € 17k € 377k € RUZ závierka
2024 1.29 mil. € 55k € 23k € 372k € RUZ závierka
2023 1.35 mil. € 41k € 23k € 366k € RUZ závierka
2022 1.32 mil. € 64k € 41k € 337k € RUZ závierka
2021 1.31 mil. € 47k € 35k € 324k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.37 M €1.29 M €1.35 M €1.32 M €1.31 M €1.29 M €
EBITDA54 tis. €55 tis. €41 tis. €64 tis. €47 tis. €51 tis. €
EBITDA marža3.9 %4.3 %3.1 %4.9 %3.6 %4 %
Čistý zisk17 tis. €23 tis. €23 tis. €41 tis. €35 tis. €38 tis. €
Aktíva spolu377 tis. €372 tis. €366 tis. €337 tis. €324 tis. €295 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lukáš Piroha
Od 2022-05-17
ME
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Elena Pirohová
Od 2022-05-17
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Piroha
Od 2010-09-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Juraj Piroha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-09-21
Ing. Juraj Piroha Konateľ 2010-09-21
Mgr. Elena Pirohová Konateľ 2010-09-21
Ing. Lukáš Piroha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-09-21 2022-05-16
Ing. Lukáš Piroha Konateľ 2010-09-21 2012-05-02
Ing. Lukáš Piroha Konateľ 2010-09-21 2012-05-24
Mgr. Elena Pirohová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-09-21 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Piroha
od 2017-07-13
Lukáš PirohaPEP
od 2017-07-13
Elena Pirohová
od 2017-07-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Lekáreň Herbária, s. r. o.RPO
Sídlo
Budovateľská 1
Vznik
2010-09-21 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45849579RPO
DIČ
2023123762FS
IČ DPH
SK2023123762 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Brezová pod Bradlom
Krajina
SK
IBAN
SK1609000000000254064346FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 400 € celková hodnota 2025-11-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-07-15 Mesto Brezová pod Bradlom Zmluva o nájme reklamnej plochy č. 19/NZ/2025 100 €
2024-07-15 Mesto Brezová pod Bradlom Zmluva o nájme reklamnej plochy č. 23/NZ/2024 100 €
2023-08-10 Mesto Brezová pod Bradlom Zmluva o nájme reklamnej plochy č. 26/NZ/2023 100 €
2022-08-10 Mesto Brezová pod Bradlom Zmluva o nájme reklamnej plochy č.20/NZ/2022 100 €
2025-11-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lekáreň Herbária, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45849579/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45849579/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45849579",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →